ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/06/24 12:17:00
سرویس فرهنگی
سخنگوی فراکسیون مجمع خیرین و امور خیریه عنوان کرد:

اهتمام ویژه مجلس برای استفاده از ظرفیت خیرین

سخنگوی فراکسیون مجمع خیرین و امور خیریه با اشاره به برگزاری نخستین نشست این فراکسیون، از اهتمام ویژه مجلس برای استفاده از ظرفیت خیرین سخن گفت.
اهتمام ویژه مجلس برای استفاده از ظرفیت خیرین سخنگوی فراکسیون مجمع خیرین و امور خیریه با اشاره به برگزاری نخستین نشست این فراکسیون، از اهتمام ویژه مجلس برای استفاده از ظرفیت خیرین سخن گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202104102310303815.jpg اهتمام,ویژه,مجلس,برای,استفاده,از,ظرفیت,خیرین Icana

احمد نادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  از برگزاری اولین جلسه هیات رئیسه فراکسیون مجمع خیرین و امور خیریه با حضور همه اعضا خبر داد.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست ضمن بحث در مورد اهداف فراکسیون و راهکارهای اجرایی شدن اهداف اولیه، مقرر شد سلسله جلساتی با حضور مرکز پژوهش‌ها، معاونت قوانین مجلس و اعضای مرکزی مجمع خیرین برگزار و در خصوص بررسی قوانین موجود موجود در اهداف بالادستی پیرامون خیرین و امور خیریه بحث و نسبت به شناسایی خلأهای قانونی و نظارتی آن اقدام شود.

سخنگوی فراکسیون مجمع خیرین و امور خیریه ادامه داد:  ظرفیت خیرین و بطور کلی امر خیر، از قدیم الایام یکی از مولفه‌های سنتی در حل مسائل و مشکلات اجتماعی بوده و این موضوع در اسلام هم به طور ویژه مورد تاکید قرار گرفته است و مجلس شورای اسلامی نیز اهتمام جدی به این موضوع دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet