ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/06/24 15:03:44
سرویس اقتصادی
حاجتی به خانه ملت خبر داد؛

واریز بیش از 2 هزار میلیارد ریال برای هوشمندسازی مدارس و خرید تبلت دانش‌آموزان نیازمند

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز دو هزار و ۴۲۰ هزار میلیارد ریال برای خرید تبلت دانش آموازان بیبضاعت،هوشمندسازی مدارس و خرید تجهیزات هنرستان‌ها با هدف اجرای بند ۳۹ جدول تبصره ۱۴ قانون بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.
واریز بیش از 2 هزار میلیارد ریال برای هوشمندسازی مدارس و خرید تبلت دانش‌آموزان نیازمند مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز دو هزار و 420 هزار میلیارد ریال برای خرید تبلت دانش آموازان بیبضاعت،هوشمندسازی مدارس و خرید تجهیزات هنرستان‌ها با هدف اجرای بند 39 جدول تبصره 14 قانون بودجه 1400 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202109109325502042.jpg واریز,بیش,از,2,هزار,میلیارد,ریال,برای,هوشمندسازی,مدارس,و,خرید,تبلت,دانش‌آموزان,نیازمند Icana

امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پرداخت 2 هزار و 420 هزار میلیارد ریال به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برای خرید تبلت دانش‌آموزان بی بضاعت و هوشمندسازی مدارس گفت: این مبلغ با هدف اجرای بند 39 جدول تبصره 14 قانون بودجه 1400 کل کشور به حساب این سازمان واریز شده است. 

وی ادامه داد: مبلغ 2 هزار و 420 هزار میلیارد ریال در راستای خرید تبلت دانش آموازان بی بضاعت، هوشمندسازی مدارس، خرید تجهیزات هنرستان ها و مدارس کار و دانش، تامین و تعمیر سیستم سرمایشی و گرمایشی، تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی به حساب سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور واریز شده تا ضمن رفع موانع پیش بینی شده برای هوشمندسازی مدارس، خدمات عادلانه آموزشی برای تمام دانش آموزان فراهم شود. 

حاجتی تاکید کرد: مبلغ 660 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات هنرستان‌ها و مدارس کار و دانش، 1.660 میلیارد ریال برای خرید تبلت دانش آموزان بی‌بضاعت و هوشمندسازی مدارس و 100 میلیارد ریال برای تامین و تعمیر سیستم سرمایشی و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی تخصیص پیدا کرده است. 

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور بیان کرد: امیدواریم حوزه آموزش در شرایط بحرانی کرونا با تخصیص این بودجه بتواند، به وظیفه خود عمل کرده و دانش آموزانی که به دلیل محرومیت از داشتن تبلت از تحصیل بازمانده‌اند، بار دیگر به تحصیل خود ادامه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet