آغاز امامت اما زمان (عج)
1400/06/28 09:31:47
سرویس سیاسی
سلیمی:

مجلس در عین تعامل با دولت دست از نظارت بر نمی‌دارد

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: با حل مشکلات مردم امید جامعه به دولت و نظام افزایش پیدا می کند.
مجلس در عین تعامل با دولت دست از نظارت بر نمی‌دارد عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: با حل مشکلات مردم امید جامعه به دولت و نظام افزایش پیدا می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg مجلس,در,عین,تعامل,با,دولت,دست,از,نظارت,بر,نمی‌دارد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت ارتباط نمایندگان با معاون پارلمانی ریاست جمهوری، گفت: در دوره دولت گذشته ارتباطی بین نمایندگان و مجموعه وابسته به رئیس جمهور وجود نداشت، با وزرا ارتباط داشتیم ولی با آقای روحانی ارتباطی وجود نداشت، ازاین رو جلسات مجامع استانی مجلس با معاون پارلمانی ریاست جمهوری برای هماهنگی، بیان چالش ها و هم اندیشی رفع چالش ها می تواند مفید باشد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید در دوره دولت رئیسی با هم افزایی و بازو به بازو برای رفع مشکلات به میدان بیاییم. مجلس کاملا آمادگی کمک به دولت را دارد، اما در عین حال نمایندگان از وظیفه قانونی و شرعی خود یعنی نظارت دست نخواهند کشید.

وی با تاکید براینکه این جلسات حتما ثمرات و خروجی مناسب برای کشور و مردم خواهد داشت، بیان کرد: در هر حوزه انتخابیه مشکلاتی وجود دارد که باید مشکلاتی که برای کل استان مسئله ساز است در نشست با معاون پارلمانی مطرح و برای برون رفت از مشکلات چاره اندیشی شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با حل مشکلات مردم امید جامعه به دولت و نظام افزایش پیدا می کند، رهبر انقلاب تاکید داشتند که دولت کنون باید اعتماد مردم به نظام را برگرداند و یکی از راه های بازگرداندن این اعتماد برگزاری منظم جلساتی بین مجلس و دولت، ارائه راه کار برای مشکلات و پیگیری آن است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet