هدر موبایل
1388/09/11 12:20:00
سرویس صحن
نماینده رشت:

میرزا کوچک‌خان به عنوان نماد سلحشوری ایرانیان معرفی شود

**نماینده مردم رشت در مجلس شورای سلامی طی یک تذکر آیین نامه‌ای گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، میرزا کوچک خان جنگلی را به عنوان نماد سلحشوری ایرانیان معرفی کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی" در جلسه علنی روز چهارشنبه با اشاره به سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی اظهار داشت: درباره این سردار رشید اسلام، سوء ظن‌هایی مطرح می شود که پس از سه دهه از انقلاب اسلامی، جا دارد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تبیین افکار و اذهان عمومی اقدام نماید.

وی افزود: متاسفانه تاکنون یک اقدام عملی برای معرفی شخصیت واقعی میرزا کوچک خان جنگلی صورت نگرفته است.

کوچکی نژاد در بخش دیگری از تذکر خود گفت: از وزارت بازرگانی می‌خواهیم که قیمت برنج داخلی را اعلام کند و نگرانی کشاورزان برای محصولاتشان را رفع کند.

نماینده رشت خاطرنشان کرد:‌ موضوع‌ آلودگی برنج‌های خارجی نیز در ابهام باقی مانده است لذا از مسئولان مربوطه می‌خواهیم در این خصوص با صراحت اظهارنظر کنند.

"سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: مجلس و مسئولان باید برای معرفی شخصیت میرزا کوچک خان به عنوان روحانی مجاهد و فرزانه تلاش کنند.

وی همچنین از کمیسیون‌های کشاورزی و بهداشت و درمان خواست موضوع قیمت برنج تولیدی داخل و  آلودگی برنج‌های وارداتی را بررسی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet