ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/06/27 15:53:01
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی با اشاره به عضویت ایران در سازمان شانگهای:

خواب دشمنان برای انزوای ایران تعبیر نشد

نایب رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: با عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای، خواب مخالفین نظام جمهوری اسلامی برای انزوای جمهوری اسلامی ایرن، تعبیر نمی شود.
خواب دشمنان برای انزوای ایران تعبیر نشد نایب رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: با عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای، خواب مخالفین نظام جمهوری اسلامی برای انزوای جمهوری اسلامی ایرن، تعبیر نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105150624826.jpg خواب,دشمنان,برای,انزوای,ایران,تعبیر,نشد Icana

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت‌‎وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عضویت دائم ایران در سازمان همکاری ها شانگهای، گفت: اولین دستاورد بین المللی دولت جدید را به ملت ایران تبریک می گویم. در واقع این عضویت دائم، ثمره رویکرد و حرکت با عزت، حکمت و اقتدار است که با حضور رئیس جمهور ایران محقق شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس تاکید کرد: پیش از این ایران عضو ناظر سازمان همکاری شانگهای بود که اکنون عضویت ایران دائمی شده است، این سازمان نیمی از مردم دنیا را در بر می گیرد و بستر مناسبی برای همکاری های اقتصادی با کشورهای همسایه و دنیا فراهم می کند.

این نماینده مجلس بیان کرد: با عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای، خواب مخالفین نظام جمهوری اسلامی برای انزوای جمهوری اسلامی ایرن، تعبیر نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet