ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/06/27 16:35:46
سرویس بین الملل
مقتدایی:

فرار از افغانستان نشان دهنده زوال قدرت آمریکا است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:فرار آمریکا از افغانستان نشان دهنده زوال قدرت خودساخته و استکباری این کشور است.
فرار از افغانستان نشان دهنده زوال قدرت آمریکا است نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:فرار آمریکا از افغانستان نشان دهنده زوال قدرت خودساخته و استکباری این کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/202102109015622338.jpg فرار,از,افغانستان,نشان,دهنده,زوال,قدرت,آمریکا,است Icana

عباس مقتدایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بااشاره به نقش آمریکا در وقوع تحولات اخیر افغانستان تصریح کرد:خروج ناگهانی آمریکا و فرار از افغانستان نشان می دهد زوال قدرت این کشور از آغاز راه گذشته و در میانه راه است  و هر لحظه شتاب می گیرد.

وی افزود: دهه آینده دهه ی فروپاشی اقتدار خود ساخته و پوشالی آمریکا در منطقه خواهد بود، اقتداری که در سایه استبداد،جنگ و دخالت در امور کشورها ایجاد شده است و در میان ملت ها مقبولیتی ندارد و دیدیم بعد از 20 سال اشغال افغانستان هیچ نتیجه ای برای برای مردم این کشور و منطقه نداشت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:سرنوشتی غم انگیز تر از شوروی سابق در انتظار قدرت آمریکا است و به هیچ وجه این کشور نمی تواند راه استبداد و اشغال را در منطقه ادامه دهد و سیاست های سلطه جویانه او یکی پس از دیگری با شکست مواجه می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet