خبرگزاری خانه ملت

آغاز امامت اما زمان (عج)
1400/06/29 13:07:08
سرویس استان ها
شکرالهی:

تعمیر و بهسازی سالن والیبال کهنوج در دستور کار است

نماینده مردم کهنوج در مجلس بابیان اینکه تعمیر وبهسازی سالن والیبال کهنوج در دستور کار است،گفت: اختصاص بودجه سالانه ورزشی  توسط صنایع معدنی و صنعتی فعال در استان کرمان پیگیری می شود.
تعمیر و بهسازی سالن والیبال کهنوج در دستور کار است نماینده مردم کهنوج در مجلس بابیان اینکه تعمیر وبهسازی سالن والیبال کهنوج در دستور کار است،گفت: اختصاص بودجه سالانه ورزشی  توسط صنایع معدنی و صنعتی فعال در استان کرمان پیگیری می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202012108980633050.jpg تعمیر,و,بهسازی,سالن,والیبال,کهنوج,در,دستور,کار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، منصور شکرالهی نماینده پنج شهرستان جنوبی درنشست خبری با روسای ادارات ورزش وجوانان و هیئت‌های فوتبال پنج شهرستان جنوبی گفت: به دلیل کمبود سرانه ورزشی در حوزه انتخابیه، با پیگیری هایی که انجام شد، مبلغ ۵میلیارد تومان از وزارت نفت و مبلغ ۲ میلیارد تومان از مناطق محروم امور عشایری جهت ایجاد زیرساخت‌های لازم درپنج شهرستان جنوبی جذب شده است که در حال برگزاری مناقصه است.

نماینده مردم کهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی  همچنین از پیشنهاد وپیگیری اختصاص بودجه سالانه  ورزشی  توسط صنایع معدنی و صنعتی فعال در استان، درشورای راهبردی استان خبر داد و تصریح کرد:پیگیری از وزرای مربوطه،جهت متقاعد کردن صنایع معدنی وصنعتی استان  در توسعه زیرساختهای پنج شهرستان جنوبی را تا حصول نتیجه دنبال خواهم کرد. 

عضو کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس شورای اسلامی ، از  طرح توسعه فوتبال جنوب استقبال کرد و گفت: این طرح را جهت پیگیری های لازم درسطح  ملی و منطقه‌، هر چه سریعتر تهیه وتنظیم کنید.

 وی پیرامون ورزش های همگانی نیز تاکید کرد که  تور دوچرخه سواری  پنج شهرستان جنوبی باهمکاری مدیران اداره ورزش جوانان این شهرستان ها دنبال شود.

شکرالهی دراین نشست صمیمی از پیشنهاد هیئت فوتبال پنج شهرستان جنوبی جهت اخذ امتیاز یک تیم در لیگ دسته سوم  فوتبال استقبال کرد و طی  تماس های تلفنی جداگانه ای در استان آن را پیگیری کرد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet