ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/06/31 16:17:04
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل:

رئیسی مواضع برجامی ایران را به طرفین تفهیم کرد

نایب رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب در مجلس تاکید کرد: مواضع ایران در زمینه برجام و مسائل منطقه از سوی رئیس جمهور به صورت شفاف تفهیم شد.
رئیسی مواضع برجامی ایران را به طرفین تفهیم کرد نایب رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب در مجلس تاکید کرد: مواضع ایران در زمینه برجام و مسائل منطقه از سوی رئیس جمهور به صورت شفاف تفهیم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105150624826.jpg رئیسی,مواضع,برجامی,ایران,را,به,طرفین,تفهیم,کرد Icana

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل، گفت: رئیس جمهوری مواضع جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی را تبیین کرد، نکات بسیار کلیدی از سوی رئیسی بیان شد، از جمله امنیت منطقه، تمامیت ارضی همه کشور و لزوم ایجاد همگرایی مطرح شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رئیس جمهور به لزوم خروج آمریکا از منطقه اشاره کرد و در بخشی دیگر در زمینه رفع تحریم ها مواضع محکمی نشان داد و مواضع ایران را در زمینه برجام تفهیم کرد.

نائب رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب در مجلس درباره اثرگذاری سخنرانی رئیس جمهور بر آینده برجام گفت: ایران مواضع خود را برای ادامه برجام به صورت شفاف بیان کرد، طرف مقابل برجام باید پایبندی به تعهدات خود را در عمل نشان دهد، مسیر احیای برجام کاملا روشن است و اگر در این مسیر گام برداشته شود می توان به نتیجه رسید.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در بخشی از سخنرانی خود در سازمان ملل تاکید کرد: امروز همه جهان از جمله خود آمریکایی‌ها اذعان دارند که پروژه مقابله با ملت ایران که در دوره اخیر در نقض شکل و محتوای برجام جلوه‌گر شد و با سیاست فشار حداکثری و خروج خودسرانه از توافق بین‌المللی برجام دنبال شد، بطور کامل شکست خورده است. با این حال،‌ سیاست ظلم حداکثری هنوز رها نشده است. ما چیزی بیش از حق خود نمی‌خواهیم. ما خواستار اجرای حقوق بین‌الملل هستیم. همه طرف‌ها باید به توافق هسته‌ای و قطعنامه سازمان ملل متحد در عمل پایبند بمانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet