آغاز امامت اما زمان (عج)
1400/07/01 09:59:55
سرویس حوزه ریاست

رئیس مجلس زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا در آورد

رییس مجلس شورای اسلامی امروز مصادف با روز اول مهر با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه (س) رشت زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد.
رئیس مجلس زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا در آورد رییس مجلس شورای اسلامی امروز مصادف با روز اول مهر با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه (س) رشت زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد. https://cdn.icana.ir/d/019/202109100116512191.jpg رئیس,مجلس,زنگ,آغاز,سال,تحصیلی,را,به,صدا,در,آورد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف  صبح (پنج شنبه، اول مهر ماه) که به منظور شرکت در یادواره شهدای صومعه سرا به استان گیلان سفر کرده، با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) رشت، زنگ بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد.

دوران دفاع مقدس و مدارس سنگرهای مهم تضمین آینده کشور بوده و هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: امروز روز بسیار مبارکی است برای شما و امیدوارم در آینده هم این روز همیشه در یادتان بماند. با دل های پاک و با صفای خود دعا کنید تا ان شاءالله همه ما بتوانیم خدمتگزارهای خوبی برای یکایک فرزندان این سرزمین، دختران گلمان و پسران خوبمان که امید ایران عزیزمان و انقلاب اسلامی هستند، باشیم.

وی ادامه داد: از اینکه امروز توفیق داشتم در استان شهیدپرور گیلان در هفته دفاع مقدس حضور یابم، خوشحالم. هفته دفاع مقدس، گرامیداشت یاد بسیاری از جوانان و رزمندگان کشور است که برای حفظ امنیت ایران با دشمن مبارزه کرده و به شهادت رسیدند.

 رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این یک فرصت بسیار خوبی است که همیشه هفته دفاع مقدس با روز آغاز مدارس که هر دو دانشگاه برای تربیت هستند تقارن دارد. دوران دفاع مقدس و مدارس هر دو سنگر مهمی برای تضمین آینده کشورمان بودند و ان شاء الله از این پس نیز تضمین نیز خواهند کرد.

براساس این گزارش دکترقالیباف ضمن بدرقه دانش آموزان برای حضور در کلاس درس با اولیای دانش آموزان نیز به گفت وگو پرداخت و در جریان مشکلات و مطالبات آن ها قرار گرفت./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet