ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/07/03 10:08:58
سرویس سیاسی
سلیمی:

طرح شفافیت آرای نمایندگان باعث تحرک مجلس می شود

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: طرح شفافیت باعث ارتقا کارایی مجلس می شود و انتظار می رود قطار این طرح در مجلس یازدهم به ایستگاه برسد.
طرح شفافیت آرای نمایندگان باعث تحرک مجلس می شود عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: طرح شفافیت باعث ارتقا کارایی مجلس می شود و انتظار می رود قطار این طرح در مجلس یازدهم به ایستگاه برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100898511862.jpg طرح,شفافیت,آرای,نمایندگان,باعث,تحرک,مجلس,می,شود Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در باره آخرین وضعیت بررسی طرح شفافیت آراء نمایندگان در مجلس گفت: بررسی طرح شفافیت آراء نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی به اتمام رسده، هیات رئیسه این طرح را در سامانه ثبت و بارگذاری کرده است از این رو خیلی طول نمی کشد که در صحن مطرح شود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس اظهارداشت: شفافیت سامان بسیاری از مسائل در مجلس می شود و از یک سو منشاء تحرک در مجلس خواهد شد و از سویی دیگر موجب می شود نمایندگان با مطالعه وارد موضوعات در صحن و کمیسیون ها شوند.

وی با بیان اینکه جلسات کمیسیون ها نیز علنی می شود، بیان کرد: با حضور صدا و سیما در کمیسیون ها و پخش جلسات، کارایی کمیسیون ها به شدت بالا می رود. طبق طرح مذکور مصوبات جلسات هیات رئیسه نیز در اختیار نمایندگان قرار می گیرد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: بر اساس طرح شفافیت مشخص می شود هر نماینده ای چه رایی داده است و آیا در رای گیری شرکت کرده یا خیر؛ این کار باعث می شود مردم در زمان انتخابات مجلس، نماینده خود را درست تر و دقیق تر انتخاب کنند.

عضو کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس گفت: طرح شفافیت باعث ارتقا کارایی مجلس می شود و انتظار می رود قطار این طرح در مجلس یازدهم به ایستگاه برسد و ثمرات شیرین آن را ببنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet