ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/07/03 15:14:08
سرویس استان ها
علیزاده:

محدودیتی در خصوص تامین واکسن نیست

نماینده مردم دهلران، دره شهر در مجلس با بیان اینکه محدودیتی در خصوص تامین واکسن نیست،گفت: احداث برخی دانشکده‌ها و هم چنین اختصاص آمبولانس در شهرستان های حوزه جنوبی الزامی است.
محدودیتی در خصوص تامین واکسن نیست نماینده مردم دهلران، دره شهر در مجلس با بیان اینکه محدودیتی در خصوص تامین واکسن نیست،گفت: احداث برخی دانشکده‌ها و هم چنین اختصاص آمبولانس در شهرستان های حوزه جنوبی الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202101104357415710.jpg محدودیتی,در,خصوص,تامین,واکسن,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهزاد علیزاده درباره  تقویت زیرساخت های درمانی و بهداشتی استان ایلام گفت:تامین تجهیزات بیمارستانی جهت استفاده در مراکز درمانی اشاره و ضمن تقدیر از کادر درمان در خصوص مشکلات مربوط به بیماری کرونا خواستار  تسریع در اجرای واکسیناسیون در استان ایلام شد.

 نماینده مردم دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:پیرو رایزنی های قبلی با وزیر سابق بهداشت و مقامات در خصوص تاسیس بیمارستانی مجهز و درخور مردم شهرستان بدره،احداث  بیمارستان حداقل ۹۶ تخت خوابه در شهرستان آبدانان و ساخت بیمارستان دوم در شهرستان دهلران با مشارکت وزارت نفت ؛انتظار می رود همکاری لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاسیس و دایر نمودن دانشکده پیراپزشکی در حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در دستور کار قرار بگیرد.

علیزاده با اشاره به دوری مسافت و مشکلات رفت و آمد مردم  منطقه که باعث فرسودگی و از کار افتادن آمبولانس های حوزه جنوب استان شده است،خواستار تحویل فوری ۸ دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی شد.

وی ادامه داد: با توجه به مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته و همکاری وزیر هرچه زودتر یکدستگاه MRI به مرکزیت بیمارستان رسول اکرم(ص) شهرستان آبدانان، جهت استفاده مردمان عزیز حوزه جنوب اختصاص یابد.

علیزاده یادآورشد: با توجه به بعد مسافت و مشکلاتی که برای بیماران اعزامی شهرستان های آبدانان و دهلران به مرکز استان ایلام پیش می آید می طلبد وزارت بهداشت تربیتی اتخاذ نماید این عزیزان تحت مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول پذیرش و به آنها رسیدگی شوند ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet