وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/07/03 15:21:38
سرویس استان ها
فیروزی‌پور:

شهرک صنعتی بادرود نیازمند توجه جدی مسؤلان است

نماینده مردم نطنز،بادرودو قمصردر مجلس با بیان اینکه شهرک صنعتی بادرود یکی از شهرک‌های صنعتی غریب کشور به شمار می‌رود، گفت:شهرک صنعتی بادرود نیازمند توجه جدی مسؤلان است.
شهرک صنعتی بادرود نیازمند توجه جدی مسؤلان است نماینده مردم نطنز،بادرودو قمصردر مجلس با بیان اینکه شهرک صنعتی بادرود یکی از شهرک‌های صنعتی غریب کشور به شمار می‌رود، گفت:شهرک صنعتی بادرود نیازمند توجه جدی مسؤلان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104765951348.jpg شهرک,صنعتی,بادرود,نیازمند,توجه,جدی,مسؤلان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،رحمت‌الله فیروزی‌پور در عملیات کلنگ‌زنی اجرای شبکه خط تغذیه و ایستگاه تقلیل فشار گاز به شهرک صنعتی بادرود اظهار کرد: منطقه بادرود در مرکز کشور واقع‌شده است و با وجود آزادراه اصفهان به تهران، جاده ترانزیت تهران بندرعباس و وجود ایستگاه راه‌آهن و نزدیکی به تهران و اصفهان می‌تواند برای سرمایه‌گذاران جایگاه خوبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرک صنعتی بادرود یکی از شهرک‌های صنعتی غریب کشور به شمار می‌رود و در سالیان گذشته دچار بی‌مهری و کم‌لطفی بوده و هیچ کار جدی در آن صورت نپذیرفته است و از یک سال گذشته با همکاری ویژه شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان و جذب سرمایه‌گذار ۴ سرمایه‌گذار به‌ صورت جدی مشغول به فعالیت شدند که تا ماه‌های آینده تلاش‌های آنها در زمینه تولید به ثمر می‌رسد.

وی ادامه داد: بزرگ‌ترین وظیفه همه مسؤولان کشور، تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بحث تولید و اقتصاد مقاومتی است، قطعاً با رونق تولید و تقویت تولید می‌توانیم کشور را از مشکلات فعلی نجات دهیم و وظیفه مسؤولان مانع‌زدایی و همراهی در صدور مجوزها است.

فیروزی‌پور اذعان کرد: ما در منطقه بادرود حدود ۵۰۰ فارغ‌التحصیل بیکار داریم که آماده فعالیت در واحدهای تولیدی هستند و ما باید برای تقویت پایه‌های اقتصاد این فرایند را فراهم کنیم، در این راه‌ دست سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را به گرمی می‌فشاریم و همه همراهی‌ها را برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی انجام خواهیم داد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس یادآورشد: شهرک صنعتی بادرود یکی از شهرک‌های صنعتی غریب کشور به شمار می‌رودو در سالیان گذشته دچار بی‌مهری و کم‌لطفی بوده و هیچ کار جدی در آن صورت نپذیرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet