ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/07/04 14:00:49
سرویس استان ها
طی پیامی:

آقاجری درگذشت نوجوان فداکار ایذه‌ای را تسلیت گفت

نماینده بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی در پیامی، درگذشت نوجوان فداکار ایذه‌ای را تسلیت گفت.
آقاجری درگذشت نوجوان فداکار ایذه‌ای را تسلیت گفت نماینده بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی در پیامی، درگذشت نوجوان فداکار ایذه‌ای را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202008102541736657.jpg آقاجری,درگذشت,نوجوان,فداکار,ایذه‌ای,را,,تسلیت,گفت Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حبیب آقاجری به مناسبت درگذشت نوجوان فداکار ایذه‌ای پیام تسلیت صادر کرد .متن پیام بدین شرح است:

نماینده بندرماهشهر،امیدیه،هندیجان، بندرامام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی در پیامی، درگذشت نوجوان فداکار ایذه‌ای را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُون

خبر عروج شهادت‌وار نوجوان فداکار خوزستانی، قهرمان ملی زنده‌یاد "علی لندی" در سانحه‌ی آتش‌سوزی در ایذه برای نجات جان دو هموطن، پروانه‌وار به آتش زد، موجب تاثر و تالم فراوان شد. 

تاریخ ایران اسلامی سرشار از جوانانی است که برای دفاع از میهن و پاسداشت اصول انسانی از جان خود گذشتند. 

اینجانب عروج شهادت‌گونه‌ی این قهرمان ملی را به مردم شریف ایران اسلامی، استان خوزستان، خانواده‌ و بستگان ایشان تسلیت عرض نموده و برای این عزیز رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر مسالت می‌نمایم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet