ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1400/07/04 16:09:20
سرویس فضای مجازی
کریمی نوشت:

حامی همیشگی قشر زحمتکش فرهنگیان هستم

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در توئیتی شایعات منتشر شده از زبان وی در فضای مجازی درباره فرهنگیان را تکذیب کرد.
حامی همیشگی قشر زحمتکش فرهنگیان هستم نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در توئیتی شایعات منتشر شده از زبان وی در فضای مجازی درباره فرهنگیان را تکذیب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102213894156.jpg حامی,همیشگی,قشر,زحمتکش,فرهنگیان,هستم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس در توئیتی نوشت:

اخیراً شایعاتی از زبان بنده درباره فرهنگیان عزیز و زحمت‌کش در فضای مجازی منتشر شده که بنده قویاً آن را تکذیب می کنم. در طول دوره‌های مسئولیتم همیشه حامی این قشر زحمتکش، و پیگیر رفع مشکلات عدیده از جمله متناسب‌سازی و افزایش حق‌الزحمه آنها بوده و هستم.

مروری بر کارنامه قبلی و عملکرد گذشته اینجانب در حمایت از حقوق فرهنگیان عزیز و درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان طی چندین نوبت و اعتراض به عملکرد وزرای سابق آموزش و پرورش برای رد این حرکت مشکوک و پشت پرده های آن  خیلی از واقعیت ها را روشن خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet