روز مجلس
1400/07/18 08:21:54
سرویس سیاسی
فلاحی:

توانمندی پهپادی ایران بومی و محدودیت پذیر نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توانمندی پهپادی ایران بومی بوده و غیرقابل کنترل است لذا همکاری بحرین و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پهپادهای کشورمان شکست خورده است.
توانمندی پهپادی ایران بومی و محدودیت پذیر نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توانمندی پهپادی ایران بومی بوده و غیرقابل کنترل است لذا همکاری بحرین و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پهپادهای کشورمان شکست خورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103159972748.jpg توانمندی,پهپادی,ایران,بومی,و,محدودیت,پذیر,نیست Icana

سارا فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پشت پرده همکاری بحرین و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پهپادهای کشورمان، گفت: توانمندی نظامی جمهوری اسلامی ایران کاملا مشروع بوده و برای دفاع در برابر تهدیدها است لذا رژیم صهیونیستی نمی تواند برچسب ناامن کننده به قدرت نظامی کشورمان بزند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اسرائیلی ها تلاش می کنند کشورمان را با تهدیدخواندن توانمندی پهپادی تحت فشار سیاسی قرار دهند، اظهار کرد: در واقع صهیونیست ها در استراتژی جدیدشان تلاش می کنند کشورهای منطقه خصوصا مسلمانان را با خود همراه کنند در حالی که این کشور در پازل و نظام امنیتی اسرائیل، دشمن تصور شده اند.

وی ادامه داد: بر این اساس شاید در کوتاه مدت مشاهده شود کشوری مانند بحرین در دامن سیاست تفرقه افکنانه رژیم صهیونیستی گیر بیافتد اما کشورهای منطقه در درازمدت متوجه خیانت اسرائیلی ها و نتیجه چنین خطای استراتژیک خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه توانمندی پهپادی ایران بومی است و هیچگاه محدودیت پذیر نیست، افزود: در این میان باید به کشورهایی مانند بحرین یادآور شد توان پهپادی ایران امنیت‌‌زا است زیرا ایران اسلامی هیچگاه در طول تاریخ به کشوری حمله نکرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عبارتی توان نظامی ایران خصوصا در حوزه پهپادی نشان داده اسرائیلی ها نمی توانند در منطقه تهدیدآفرین باشند لذا کشورهای همسایه نباید در کنار دشمنی به نام اسرائیل قرار بگیرند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet