هدر اصلی
1400/07/18 12:18:56
سرویس صحن
ناصری نژاد در تذکر شفاهی:

موضوع آب و فاضلاب شادگان به تراژدی ناتمام تبدیل شده است

نماینده مردم شادگان در مجلس با انتقاد از اینکه موضوع آب و فاضلاب شادگان به تراژدی ناتمام تبدیل شده است، خواستار توجه ویژه وزارت نیرو و مسئولان مربوطه به این موضوع شد.
موضوع آب و فاضلاب شادگان به تراژدی ناتمام تبدیل شده است نماینده مردم شادگان در مجلس با انتقاد از اینکه موضوع آب و فاضلاب شادگان به تراژدی ناتمام تبدیل شده است، خواستار توجه ویژه وزارت نیرو و مسئولان مربوطه به این موضوع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010104977835491.jpg موضوع,آب,و,فاضلاب,شادگان,به,تراژدی,ناتمام,تبدیل,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مجید ناصری نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 18 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو در رابطه با وضعیت آب شرب و فاضلاب شادگان، با انتقاد از اینکه این موضوع تبدیل به تراژدی ناتمامی شده است، گفت: نمی توان به آب شرب شادگان، آب شرب گفت زیرا آبی که به شادگان به عنوان آب شرب تحویل داده می شود فاضلاب است.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس محیط زیست خوزستان اعلام کرده که حداقل روزانه هزار و دویست مترمکعب فاضلاب خانگی شهر اهواز در رود کارون تخلیه می شود و این آب مستقیم پس از اهواز وارد شادگان می شود؛ مردم تابستان را با سختی سپری کردند و وضعیت آب شرب به هیچ وجه قابل تحمل نیست و هیچ مسئولیتی نباید در این رابطه سکوت کند.

وی تصریح کرد: مردم با انواع بیماری های داخلی و پوستی مواجه هستند؛ این موضوع چه زمانی حل خواهد شد؟ اعتباراتی در این رابطه داده شد اما در شادگان هیچ اثری از آن ندیدیم و متاسفانه کارگران آبفا حداقل 5، 7 ماه و تا یک سال حقوق نگرفتند و در این رابطه نیاز است وزارت نیرو و  مسئولان مربوطه توجه ویژه به این موضوع داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet