خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/07/18 12:19:51
سرویس صحن
ورناصری در تذکر شفاهی:

وزارت کشور روند کمک رسانی به زلزله زدگان اندیکا را تسریع کند

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس از وزارت کشور خواست تا روند امدادرسانی به زلزله زدگان اندیکا را تسریع کرده و اقدامات لازم جهت کمک به مردم این منطقه را در دستور کار قراردهد.
وزارت کشور روند کمک رسانی به زلزله زدگان اندیکا را تسریع کند نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس از وزارت کشور خواست تا روند امدادرسانی به زلزله زدگان اندیکا را تسریع کرده و اقدامات لازم جهت کمک به مردم این منطقه را در دستور کار قراردهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106498197773.jpg وزارت,کشور,روند,کمک,رسانی,به,زلزله,زدگان,اندیکا,را,تسریع,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا ورناصری قندعلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی  گفت: مردم اغلب مناطق حوزه انتخابیه ام علی رغم وجود ظرفیت های عظیم اقتصادی، سال هاست که گرفتار زلزله های فقر و محرومیت و عدم برخورداری از ابتدایی ترین شاخص های زندگی انسانی هستند.

نماینده مردم مسجدسلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس یازدهم ادامه داد: وقوع بلایای طبیعی همیشه رنج هایی فراتر از حوادث طبیعی برای 4 شهرستان حوزه انتخابیه ام به همراه می آورد.

وی تصریح کرد: بنده در تذکر به وزیر کشور نیز به این نکته اشاره کردم که در شرایط خاص که برای منطقه حادثه دیده اندیکا از زلزله اخیر ایجاد شده است، ضروری است اقدامات لازم جهت کمک به مردم آسیب دیده در دستور کار قراردهد، چرا که سرمای منطقه، بارش های در راه، پراکندگی و صعب العبور بودن، مشکلاتی را برای مردم این منطقه ایجاد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet