هدر اصلی
1400/07/18 12:21:58
سرویس صحن
احمدی در تذکر شفاهی:

سایت دفن زباله سراوان نابودی تالاب انزلی را به همراه دارد

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: سایت دفن زباله سراوان نابودی رودخانه‌های گوهررود، زررود و تالاب انزلی را به همراه دارد و باعث وارد شدن آسیب جدی به دریای خزر می‌شود.
سایت دفن زباله سراوان نابودی تالاب انزلی را به همراه دارد نماینده مردم رشت در مجلس گفت: سایت دفن زباله سراوان نابودی رودخانه‌های گوهررود، زررود و تالاب انزلی را به همراه دارد و باعث وارد شدن آسیب جدی به دریای خزر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202101103193866851.jpg سایت,دفن,زباله,سراوان,نابودی,تالاب,انزلی,را,به,همراه,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا احمدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 18مهرماه (مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور، هیأت وزیران و وزیر کشور گفت: با توجه به اینکه از نخبگان گیلانی در مدیریت عالی کشور استفاده نشده، مردم این استان انتظار دارند استانداری بومی، انقلابی، جهادی و پاکدست در این استان به کار گرفته شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سایت زباله سراوان به معضل تبدیل شده است، در این خصوص به وزیر نیرو و وزیر کشور تذکر می‌دهم که این سایت دفن زباله نابودی رودخانه‌های گوهررود، زررود، تالاب انزلی و آسیب جدی به دریای خزر را به همراه دارد.

وی در تذکر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: قطعی تلفن‌های ثابت برای دانش‌آموزان و دانشجویان استان گیلان و حوزه انتخابیه اینجانب مشکلات بسیار زیادی را به همراه داشته است. همچنین ضعف آنتن‌دهی تلفن‌های همراه نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

احمدی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: زمین‌های نسخی در زمینه انشعابات آب، برق و گاز مشکلاتی دارند که باید رفع آنها در دستور کار قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص مشکلات شرکت دخانیات گفت: در صورتی که قصد دارید از نزدیکان خود در این شرکت به کار گرفته شود از آبروی ایثارگران در این خصوص هزینه نکنید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: افزایش بی‌سابقه قبوض برق مصارف خانگی باعث آسیب بسیار زیادی شده است که باید مورد توجه مسئولین قرار بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet