هدر اصلی
1388/09/14 10:07:00
سرویس کمیسیون ها
با حضور 5 وزیر

کمیسیون اجتماعی مشکلات معلولان را بررسی می‌کند

**کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری با حضور وزرای رفاه و تأمین اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کار و امور اجتماعی، صنایع و معادن و راه و ترابری، مسائل و مشکلات معلولان کشور را بررسی می‌کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کمیسیون اجتماعی در جلسه روز سه‌شنبه خود رسیدگی به طرح جامع خدمات رسانی به ایثارگران را ادامه می‌دهند.

همچنین در این روز نماینده صندوق جمعیت ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران با حضور در کمیسیون گزارشی از عملکرد این صندوق در کشور و تبیین برنامه‌های آتی آن ارائه می‌کند.

در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون اجتماعی همچنین مسائل و مشکلات معلولان کشور با حضور وزرای رفاه و تأمین اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کار و امور اجتماعی، صنایع و معادن وراه و ترابری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اعضای کمیسیون اجتماعی سپس در این روز  با حضور در دفتر وزیر تعاون به بررسی طرح تأسیس شرکت‌های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی که از صحن مجلس به کمیسیون اعاده شده می‌پردازند.

کمیسیون مشترک بررسی طرح اصلاح موادی از قانون استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1382 نیز روز سه‌شنبه تشکیل جلسه داده و به ادامه بررسی این طرح می‌پردازد.

کارگروه اشتغال و روابط کار کمیسیون اجتماعی نیز در روز دوشنبه بررسی دو طرح "سرمایه‌گذاری- توسعه اشتغال و بخش خصوصی" و   "بهسازی قراردادهای موقت کار و شرکت‌های پیمانکاری نیروی انسانی" را در دستورکار خود دارد.

کارگروه تعاون نیز در همین روز طرح تأسیس شرکتهای تعاونی، توسعه و عمران شهرستانی را که از صحن مجلس به کمیسیون اعاده شده بررسی می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet