شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/07/21 10:27:44
سرویس صحن
قالیباف در پاسخ به تذکر نیک‌بین:

موضوع واکسن کرونا دارای قواعد خاص پزشکی است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده کاشمر گفت: بیان موضوع واکسن از تریبون مجلس کار صحیح نیست و قواعد پزشکی خاص خود را دارد.
موضوع واکسن کرونا دارای قواعد خاص پزشکی است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده کاشمر گفت: بیان موضوع واکسن از تریبون مجلس کار صحیح نیست و قواعد پزشکی خاص خود را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202105101165247120.jpg موضوع,واکسن,کرونا,دارای,قواعد,خاص,پزشکی,است Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، جواد نیک بین در جلسه علنی امروز (چهار‌شنبه 21 مهرماه( مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین‌نامه‌ای ضمن گرامیداشت روز حافظ گفت: تذکر من در خصوص تزریق واکسن اجباری و دغدغه پدران و مادرانی است این روزها به نمایندگان منتقل می‌شود.

نماینده مردم کاشمر و بردسکن و خلیل آباد، کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ضمن تشکر از وزیر بهداشت که انتقادات زیادی نیز داریم که به موقع اعلام می‌کنیم، باید بگویم اجبار کردن مردم برای واکسن غیرعاقلانه است زیرا واکسن درمان قطعی محسوب نمی‌شود و عوارض بسیار زیادی در کل دنیا به وجود آورده و ابتلا به کرونا بعد از تزریق دو دز واکسن به وفور مشهود است.

وی با اشاره به اینکه مجوز تزریق واکسن اضطراری بوده و واکسن کرونا مجوز قطعی دریافت نکرده است، ادامه داد: با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توان از انتقال بیماری جلوگیری کرد اما اجبار به تزریق واکسن عقلانی نیست.

دکتر محمدباقر قالیباف در پاسخ به این تذکر تأکید کرد: تذکر باید در موضوع باشد که این تذکر در دستور کار نبود، بیان موضوع واکسن از تریبون مجلس کار صحیح نیست و قواعد پزشکی خاص خود را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet