روز مجلس
1400/07/24 10:04:32
سرویس استان ها
سیاه کلی خبر داد:

آغاز نهضت پاکسازی محلات جنوب شهر قزوین از پسماند

نماینده مردم فزوین، آبیک و البرز در مجلس در بازدید از محلات شهر قزوین از آغاز نهضت پاکسازی محلات جنوب این شهر قزوین از پسماند خبر داد.
آغاز نهضت پاکسازی محلات جنوب شهر قزوین از پسماند نماینده مردم فزوین، آبیک و البرز در مجلس در بازدید از محلات شهر قزوین از آغاز نهضت پاکسازی محلات جنوب این شهر قزوین از پسماند خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100522525459.jpg آغاز,نهضت,پاکسازی,محلات,جنوب,شهر,قزوین,از,پسماند Icana

به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، لطف‌اله سیاه‌کلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک و عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی هر هفته در یکی از محلات شهر قزوین حضور می یابد و با همراهی مدیران شهری به گره گشایی از مشکلات مردم می پردازد.

براساس این گزارش؛  این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص این بازدید ها گفت: این بازدیدها از مناطق کم برخوردار و محروم شهر آغاز شده و مساجد به عنوان اصلی ترین پایگاه اجتماعی، محل گفتگوهای بی واسطه مردم با بنده قرار گرفته است.

وی افزود: مشکلات پسماند و بوی نامطبوع فاضلاب در مناطق کم برخوردار و جنوب شهر قزوین یکی از مواردی است که مردم با گلایه مندی بیان کردند و در پی این اتفاق، با تلاش سازمان پسماند شهرداری قزوین نهضت پاکسازی محلات جنوب شهر قزوین از پسماند آغاز شد و پس از پاکسازی محله دباغان، این بار شستشوی کانال ها و انهار و لایروبی دریچه های آن ها و همچنین ساماندهی مخازن در محله مولوی صورت گرفت و با استفاده از دستگاه واترجت شستشوی کامل انجام شد.

نماینده مردم قزوین، آبیک والبرز در مجلس بیان کرد: به گفته سرپرست سازمان پسماند شهرداری قزوین، در اقدام بعدی اصلاح شیب نهرها در محله هادی آباد در دستور کار قرار دارد تا مشکل بوی نامطبوع در این محله نیز حل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet