روز مجلس
1400/07/24 11:43:48
سرویس استان ها
فلاحی:

افکار شهید همدانی‌ها بشریت را نجات می‌دهد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: امروز الگوهای کاذب در جهان بسیار است و ما باید الگوی شهیدهمدانی‌ها را معرفی کنیم چرا که افکار آن‌ها بشریت را نجات می‌دهد.
افکار شهید همدانی‌ها بشریت را نجات می‌دهد نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: امروز الگوهای کاذب در جهان بسیار است و ما باید الگوی شهیدهمدانی‌ها را معرفی کنیم چرا که افکار آن‌ها بشریت را نجات می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202107105117713417.jpg افکار,شهید,همدانی‌ها,بشریت,را,نجات,می‌دهد Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی در آیین بزرگداشت سالروز شهید همدانی با بیان اینکه شهدای ما اسوه معرفت، عرفان، رشادت و شجاعت بودند اظهار کرد: شهید همدانی و شهید سلیمانی نقطه برجسته‌ای بودند که با خلاقیت و ابتکارات خود میراث بزرگی بر جای گذاشتند.

نماینده  مردم همدان در  مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سوریه همه شهید همدانی را می‌شناسند افزود: در جای جای جبهه مقاومت، طراحی‌ها و ابتکارات این شهید وجود دارد و آثار او ماندگار است.

وی با بیان اینکه ما باید ویژگی‌های شهدا را برای نسل امروز فردا معرفی کنیم تصریح کرد: امروز الگوهای کاذب در جهان بسیار است و ما باید الگوی همدانی‌ها را معرفی کنیم چراکه افکار آنها توانسته بشریت را نجات دهد.

وی با بیان اینکه امروز در جای جای سرزمین اسلام اثرات شهید همدانی را شاهد هستیم تأکید کرد: باید راه شهید همدانی‌ها ادامه یابد تا به آرمان‌های انقلاب برسیم.

فلاحی خاطرنشان کرد: امروز ما در میانه راه هستیم و برای رسیدن به ظهور باید همین راه را ادامه دهیم.

فرمانده مرکز آموزش شهید مدرس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با بیان اینکه شهدا انسان‌های صادقی هستند اظهار کرد: مراسم یادواره شهید قهاری‌سعید را در سال ۹۴ برگزار کردیم که در این مراسم سردار همدانی با صداقت تمام، از شهید قهاری خواست به شهادت برسد.

رضایی‌خواه  یادآورشد: حدود ۸ ماه بعد شهید همدانی به فیض شهادت نایل آمد و این نشان دهنده صداقت شهید همدانی بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet