هدر اصلی
1400/07/26 09:06:11
سرویس بین الملل
عباس زاده مشکینی:

اداره کشور نیازی به برجام و مذاکره با غرب ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اتحادیه اروپا اگر قصد وساطت یا میانجگیری بین ۴+۱ و ایران دارد باید تمام تقصیر بن بست مذاکرات را بر عهده آمریکا و تروئیکای اروپایی بداند.
اداره کشور نیازی به برجام و مذاکره با غرب ندارد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اتحادیه اروپا اگر قصد وساطت یا میانجگیری بین ۴+۱ و ایران دارد باید تمام تقصیر بن بست مذاکرات را بر عهده آمریکا و تروئیکای اروپایی بداند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105873848243.jpg اداره,کشور,نیازی,به,برجام,و,مذاکره,با,غرب,ندارد Icana

محمود عباس زاده مشکینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با بیان اینکه برای اداره کشور نیازی به برجام و مذاکره با غرب نداریم، گفت: بازگشت به برجام را هم تحریم نکرده ایم لیکن توپ در زمین غربی هاست.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازگشت به برجام درباره آنهایی صادق است که از آن خارج شده اند یا از زیر بار انجام تعهدات خود شانه خالی کرده و شرمنده اند، اظهار داشت: در شرایط جدید این جمهوری اسلامی ایران است که باید برای طرف مقابل شرط تعیین کند.

وی افزود: اتحادیه اروپا اگر قصد وساطت یا میانجگیری بین ۴+۱ و ایران دارد باید مفروضش این باشد که تمام تقصیر بن بست مذاکرات بر عهده آمریکا و تروئیکای اروپایی است.

عباس زاده مشکینی ادامه دارد: بدیهی است که لغو تحریم ها و اجرای تعهدات برجامی توسط آمریکا و اروپا اولین قدم برای شروع مذاکرات است نه آخرین قدم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آنهایی که در داخل کشور با ارائه اطلاعات و تحلیل های غلط از شرایط اقتصادی ایران، قصد ایفای نقش "جاده صاف کن" برای غربی ها دارند تاریخ مصرفشان تمام شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet