خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/07/27 09:58:30
سرویس استان ها
دنیا مالی در دیدار با ریاست شهرک های صنعتی استان گیلان:

لزوم استفاده از نیرو های بومی در شهرک های صنعتی

نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: استفاده از نیرو های بومی در شهرک های صنعتی شهرستان انزلی  الزامی است.
لزوم استفاده از نیرو های بومی در شهرک های صنعتی نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: استفاده از نیرو های بومی در شهرک های صنعتی شهرستان انزلی  الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg لزوم,استفاده,از,نیرو,های,بومی,در,شهرک,های,صنعتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی در دیدار با ریاست شهرک های صنعتی استان گیلان گفت:کل باری که ما در دریای خزر بین ۵ کشور این حوزه داریم زیر ۳۰ میلیون تن است و ظرفیت بنادر شمال کشور بالای ۳۵ میلیون تن است،  برای همین بنادر بار به اندازه کافی موجود نیست با این حساب آیا تاسیس بندر کاسپین توجیه اقتصادی دارد؟

 نماینده مردم انزلی در  مجلس شورای اسلامی با عنوان اهمیت بخش صنعتی مناطق آزاد عنوان کرد؛ یکی از اصلی ترین و مهمترین  بخش منطقه آزاد حوزه صنعتی آن است که ظرفیت های بالقوه ای دارد.

 وی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت های منطقه آزاد استفاده شود تصریح کرد: تاکنون در منطقه آزاد چه اقداماتی انجام شده که حال دنبال اضافه کردن به این محدوده هستید؟

 دنیامالی همچنین با اشاره بر برنامه های لازم برای شهرک صنعتی حسن رود عنوان کرد:در مورد شهرک صنعتی حسن رود فاز توسعه را در دستور کار داریم لذا نیازمند زیر ساخت هایی طبق استاندارد لازم هستیم و همچنین‌ در شهرک های صنعتی حسن رود و خمیران حتماً از نیروهای بومی استفاده خواهد شد.

همچنین سعیدی کیا رییس شهرک های صنعتی استان گیلان در این دیدارگفت: در سطح استان گیلان بالغ بر ۹۰۰ واحد راکد داریم که در حال بررسی هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet