شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/07/27 17:24:05
سرویس اقتصادی
وزیر راه و شهرسازی:

شناسایی زمین در بیش از 900 شهر برای اجرای قانون جهش تولید مسکن/ 4 میلیون واحد مسکونی تا پایان دولت سیزدهم می‌سازیم

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه زمین‌های بیش از ۹۰۰ شهر در کل کشور برای اجرای قانون جهش تولید و ساخت مسکن شناسایی شده و به زودی زیر بار کار عمرانی خواهد رفت، گفت: قرار است امشب منابع مالی اجرای این قانون در بانک مرکزی نهایی شود.
شناسایی زمین در بیش از 900 شهر برای اجرای قانون جهش تولید مسکن/ 4 میلیون واحد مسکونی تا پایان دولت سیزدهم می‌سازیم وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه زمین‌های بیش از 900 شهر در کل کشور برای اجرای قانون جهش تولید و ساخت مسکن شناسایی شده و به زودی زیر بار کار عمرانی خواهد رفت، گفت: قرار است امشب منابع مالی اجرای این قانون در بانک مرکزی نهایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/78491.jpg شناسایی,زمین,در,بیش,از,900,شهر,برای,اجرای,قانون,جهش,تولید,مسکن/,4,میلیون,واحد,مسکونی,تا,پایان,دولت,سیزدهم,می‌سازیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی امروز (سه‌شنبه 27مهر) بعد از حضور در نشست کمیسیون عمران مجلس در جمع خبرنگاران گفت: امروز گزارشی را به اعضای کمیسیون عمران ارائه کردم ضمن اینکه همواره از کمک‌ها و حمایت‌های آنها استفاده می‌کنم؛ بخشی از این کمک‌ها تصویب قانون جهش تولید و ساخت مسکن است که راهگشای بزرگی برای مسکن کشور محسوب می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در جلسه امروز گزارشی در خصوص آخرین اقدامات وزارت راه وشهرسازی برای اجرای قانون جهش تولید مسکن افزود: نیازهای زمین برای اجرای قانون جهش تولید و ساخت مسکن در تمامی شهرهای کشور مشخص شده و این زمین‌ها در بیش از 900 شهر کشور شناسایی شده‌ است که به زودی زیر بار اجرای این قانون خواهند رفت.

وی تصریح کرد: منابع مالی اجرای قانون جهش تولید و ساخت مسکن هم در جلسه امشب با  بانک مرکزی مشخص خواهد شد و فردا ظهر مردم می‌توانند در سامانه (ثمن) ثبت‌نام کنند و از همه کسانی که فرم (ج) آنها باز است می‌خواهم این ثبت‌نام را حتماً انجام دهند چرا که این فرصتی استثنایی است که نباید از دست برود.

قاسمی تاکید کرد: ساخت سالانه یک میلیون خانه به معنای آن نیست که در سال اول یک میلیون خانه بسازیم بلکه بنا داریم در سال اول برای ساخت 2 میلیون خانه اقدام کنیم تا بتوانیم در پایان چهار سال عملاً به هدف ساخت 4 میلیون خانه در پایان چهار سال دست یابیم

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet