روز مجلس
1400/07/28 15:04:45
سرویس استان ها
پورابراهیمی عنوان کرد:

ضرورت افزایش تعداد پارک‌های علم و فناوری در کرمان

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه وضعیت استان کرمان در پارک علم و فنآوری باید توسعه پیدا کند، افزود: تعداد پارک‌های علم و فناوری در کرمان باید افزایش یابد.
ضرورت افزایش تعداد پارک‌های علم و فناوری در کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه وضعیت استان کرمان در پارک علم و فنآوری باید توسعه پیدا کند، افزود: تعداد پارک‌های علم و فناوری در کرمان باید افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/202104102401776123.jpg ضرورت,افزایش,تعداد,پارک‌های,علم,و,فناوری,در,کرمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی داورانی نماینده مردم کرمان و راور و عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در آئین رونمایی از 2 داروی دانش‌بنیان گیاهی موثر در بهبود علائم بیماران مبتلا به کرونا در کرمان حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این مراسم گفت:صدور مجوزهای اقتصادی باید تسهیل شود و روند آن کوتاه شود  چراکه زمانبر بودن اخذ مجوزها یک آسیب بزرگ است.

وی با بیان اینکه توسعه شاخص‌های اقتصادی را در مجلس پیگیری می‌کنیم، افزود: تولید داروی دانش بنیان مقابله با کرونا در کرمان خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای بود که از دست‌اندرکاران آن سپاسگزاریم.

پورابراهیمی بیان کرد: کشور ما جزو کشورهای پیشتاز در تولید علم است و با توسعه مراکز علمی و تحقیقاتی در کشور می‌توان این پیشرفت را توسعه داد.

وی با بیان اینکه تأمین مالی، مشکلات مالیاتی و اخذ مجوزها سه مولفه‌ای است که سد راه تولیدکنندگان ما در کشور هستند، ادامه داد: بالغ بر 50 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری پایین دستی در حوزه فولاد در استان کرمان در حال انجام بوده که معطل مجوزها است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه وضعیت استان کرمان در پارک علم و فنآوری باید توسعه پیدا کند، افزود: تعداد پارک‌های علم و فناوری در کرمان باید افزایش یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet