روز مجلس
1400/07/28 15:06:28
سرویس استان ها
جلالی:

نیروگاه برق با هزینه سرچشمه رفسنجان ساخته شده است

نماینده رفسنجان و انار در مجلس،گفت: نیروگاه برق که با هزینه سرچشمه رفسنجان ساخته شده و در حال حاضر ۴۹ درصد آن سهم صندوق بازنشستگی مس است.
نیروگاه برق با هزینه سرچشمه رفسنجان ساخته شده است نماینده رفسنجان و انار در مجلس،گفت: نیروگاه برق که با هزینه سرچشمه رفسنجان ساخته شده و در حال حاضر 49 درصد آن سهم صندوق بازنشستگی مس است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106556041908.jpg نیروگاه,برق,با,هزینه,سرچشمه,رفسنجان,ساخته,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حجت الاسلام  حسین جلالی در تشریح  نشست با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی مس و مدیرعامل جهان فولاد پیرامون سهم رفسنجان از این شرکت، اظهار کرد: نیروگاه برق که با هزینه سرچشمه رفسنجان ساخته شده و در حال حاضر 49 درصد آن سهم صندوق بازنشستگی مس است و طی حدود ده، دوازده سال توانسته حرکت جهشی در حوزه تولید و اشتغال و صنعت ایجاد کند و کارهای بسیار مهمی انجام داده است.

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتظار ما از این شرکت، حداقل اجرای چند پروژه در رفسنجان است که با توجه به اینکه بخش کثیری از بازنشستگان عضو صندوق در رفسنجان هستند، منافعی برای این عزیزان داشته باشد و در ایجاد پروژه ها عدالت رعایت شود و سهم 49 درصدی بازنشسته ها نادیده گرفته نشود.

 وی تصریح کرد:در همین راستا قرار شد،جلسه صندوق بازنشستگی با مهندس عباس لو مدیرعامل شرکت جهان فولاد جهت بررسی و مطالعاتی انجام شود که یکی، دو پروژه مفید و سودآور که اشتغالزایی داشته باشد در رفسنجان ایجاد شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet