روز مجلس
1400/07/28 17:21:49
سرویس استان ها
جلالی:

عدالت اجتماعی در خصوص بیمه مشاغل خرد برقرار شود

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه عدالت اجتماعی در خصوص بیمه مشاغل خرد برقرار شود،گفت: سازمان تأمین اجتماعی گام بلندی برای عدالت بیمه ای در جامعه بردارد.
عدالت اجتماعی در خصوص بیمه مشاغل خرد برقرار شود نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه عدالت اجتماعی در خصوص بیمه مشاغل خرد برقرار شود،گفت: سازمان تأمین اجتماعی گام بلندی برای عدالت بیمه ای در جامعه بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011109658388511.jpg عدالت,اجتماعی,در,خصوص,بیمه,مشاغل,خرد,برقرار,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حجت الاسلام دکتر حسین جلالی در خصوص جلسه ای با حضور دکتر موسوی سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور اظهار کرد: در این جلسه پیرامون بیمه مشاغل خرد، بیمه قالیبافان، بیمه کارگاهی کمتر از 5 نفر، بیمه رانندگان و افرادی که فاقد بیمه هستند، مطالبی مطرح شد که قول پیگیری در این خصوص داده شد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در  مجلس  شورای اسلامی در خصوص جلسه ای با حضور دکتر موسوی سرپرست سازمان تأمین اجتماعی کشور اظهار کرد: در این جلسه پیرامون بیمه مشاغل خرد، بیمه قالیبافان، بیمه کارگاهی کمتر از 5 نفر، بیمه رانندگان و افرادی که فاقد بیمه هستند، مطالبی مطرح شدکه قول پیگیری در این خصوص داده شد.

 نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه بنای این دولت بر عدالت است و باید عدالت اجتماعی را دنبال کند و در این راستا حرکت کند.

وی موارد دیگری از جمله انتقال بیمه ها از روستایی به تأمین اجتماعی را از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه برشمرد و ابراز امیداوری کرد: سازمان تأمین اجتماعی گام بلندی برای عدالت بیمه ای در جامعه بردارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet