هدر اصلی
1400/07/28 17:22:13
سرویس استان ها
میرزایی:

اصلی‌ترین معضل اصفهان مسئله آب است

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه اصلی‌ترین معضل اصفهان مسئله آب است، گفت: وضعیت طرح‌های مختلف انتقال آب به اصفهان در حال بررسی است.
اصلی‌ترین معضل اصفهان مسئله آب است نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه اصلی‌ترین معضل اصفهان مسئله آب است، گفت: وضعیت طرح‌های مختلف انتقال آب به اصفهان در حال بررسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106761990914.jpg اصلی‌ترین,معضل,اصفهان,مسئله,آب,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام حسین میرزایی با اشاره به موضوع آب و دغدغه نمایندگان مجلس و مردم پیرامون احیاء رودخانه زاینده‌رود اظهار داشت:اصلی‌ترین معضل اصفهان مسئله آب است که نمایندگان اصفهان پیگیر این موضوع هستند و از  همین رو ما پیگیر طرح‌های مختلف انتقال آب به اصفهان بودیم و هماهنگی‌های لازم را جهت بازرسی و نظارت از آنان انجام دادیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: مسئله آب اصفهان راه‌حل‌های بلند‌مدت و کوتاه‌مدتی دارد. باروری ابرها، انتقال آب بین حوضه‌ای، اصلاح الگوی کشت، روش‌های آبیاری و امثالهم ازجمله راه‌حل‌های بلند مدت آن برای برون رفت از این معضل است.

وی بیان کرد: در بازدیدها و پیگیری‌هایی که داشتیم درباره معضل آب اصفهان، به مسائل مختلفی نیز برخوردیم که ممکن است گویای تخلفاتی از برخی مدیران و مسئولان این امور باشد که به محض اطمینان از این تخلفات آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه باید برای مشکل زاینده‌رود به‌دنبال راهکارهای کوتاه‌مدت و بلندمدت بود یادآورشد: اصلی‌ترین معضل اصفهان مسئله آب است که نمایندگان اصفهان پیگیر این موضوع هستند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet