روز مجلس
1400/07/30 19:22:07
سرویس استان ها
رحیمی:

نمایندگی استاندارد در بانه به اداره ارتقاء می یابد

نماینده مردم سقز و‌بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، نمایندگی استاندارد در بانه به اداره ارتقاء می یابد.
نمایندگی استاندارد در بانه به اداره ارتقاء می یابد نماینده مردم سقز و‌بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، نمایندگی استاندارد در بانه به اداره ارتقاء می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/202107101671025956.jpg نمایندگی,استاندارد,در,بانه,به,اداره,ارتقاء,می,یابد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و‌بانه و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، نمایندگی استاندارد در بانه به اداره ارتقاء می یابد.

وی ادامه داد: در نامه ای خطاب به دکتر شریعتی رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به رسمی شدن مرز سیران بند و تصویب منطقه ویژه اقتصادی و منطقه آزاد تجاری بانه و‌مریوان و گسترش واحدهای تولیدی وصنعتی وکنترل کالاهای صادراتی و‌ وارداتی نیاز به حضور متخصصان وکارشناسان بیشتر وتجهیز آزمایشگاه است که صرفا با ارتقاء نمایندگی میسراست وباید اداره استاندارد در بانه تشکیل شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم خاطرنشان کرد: رئیس سازمان ملی استاندارد در راس هیاتی به اتفاق مدیرکل استاندارد کردستان جهت بررسی موضوع و‌بررسی زیر ساخت ها روز چهارشنبه ۲۸مهرماه به بانه سفر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet