هدر اصلی
1400/08/05 16:45:08
سرویس استان ها
حدادی:

دسترسی مردم به برخی مدیران کل البرز دشوار است

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس، گفت: دسترسی و ارتباط با برخی از مدیران کل استان برای مردم غرب البرز و حتی بنده به عنوان نماینده مجلس دشوار است.
دسترسی مردم به برخی مدیران کل البرز دشوار است نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس، گفت: دسترسی و ارتباط با برخی از مدیران کل استان برای مردم غرب البرز و حتی بنده به عنوان نماینده مجلس دشوار است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102166568495.jpg دسترسی,مردم,به,برخی,مدیران,کل,البرز,دشوار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی حدادی در جلسه نشست با شورای بخش چندار که با حضور جمعی از مسئولین و شوراهای روستاهایی شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این نشست‌ها در سطح شهرستان‌ها و حضور در روستاها این است که از نزدیک مشکلات مردم را مشاهده و از آخرین وضعیت و عملکرد مسئولین مطلع باشیم.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان  در  مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی دو وظیفه سنگین قانونگذاری و نظارت بر قوه مجریه را بر عهده دارد، تصریح کرد: اگر از نزدیک کارکردها و عملکردها مشاهده نشود، قطعاً نمی‌توان به درستی قضاوت کرد.

وی با انتقاد از عملکرد برخی از مدیران کل البرز، خاطرنشان کرد: مدیران کل باید در صحنه و دسترسی مردم به آنان آسان باشد. دسترسی و ارتباط با برخی از مدیران کل استان برای مردم غرب استان و حتی بنده دشوار است.

وی با اشاره به اینکه دولت جدید با هیچ سهل‌انگاری از سوی مدیران شوخی ندارد، بیان کرد: ریاست جمهور جدید در صحنه حضور دارند و از نزدیک شاهد مشکلات مردم هستند.

حدادی گفت: وقتی شخص رئیس جمهور در صحنه حضور دارند وظیفه مدیران کل و مسئولین دستگاه‌های اجرایی است که بین مردم باشند، زیرا تا زمانی که بین مردم حضور نداشته باشند مشکلات حل نخواهد شد.

وی اظهار کرد: ۷ ماه از سال گذشت و پیگیری‌های فراوانی انجام دادیم اما در ارتباط با تملک دارایی شهرستان‌ها با افزایش بودجه مواجه شدیم. چرا موافقت نامه‌ها تنظیم نشده و کارها متوقف شده است؟

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس بیان کرد: سال گذشته در کل شهرستان‌های غرب استان، ۳۵ میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شد و امسال این بودجه به ۷۱ میلیارد تومان اعتبار رسید.

وی ادامه داد: در کنار آن ۱۵۹ میلیارد تومان از کمیسیون تلفیق به سازمان مدیریت ابلاغ و به عنوان مناطق محروم و بخش روستایی که شامل آب شرب روستایی، بهداشت و … اختصاص داده شد.

حدادی با بیان اینکه اولین رده مسئولین در استان مدیران کل هستند، اظهار کرد: به رئیس سازمان برنامه و بودجه انتقاد دارم، چراکه اکنون با وجود ظرفیت‌های فراوان این استان و مشکلات موجود باید بحث بودجه را به موقع پیگیری و ابلاغ کنند.

وی با انتقاد از برخی انتصاب‌های غیر بومی در استان البرز، بیان کرد: افراد ناکارآمد از استان‌های دیگر به انتصاباتی می‌رسند که مستقیم با روستاهای ما در ارتباط است در حالی که هیچ اطلاعی از مشکلات مردم و روستا ندارند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس متذکر شد: اکنون تمام مسئولان به ویژه مدیران کل البرز باید در صحنه باشند، چرا که مردم در وضعیت معیشتی دشواری قرار دارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet