شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/08/08 13:24:19
سرویس استان ها
فلاحی:

افزایش ظرفیت برق در استان همدان امری ضروری است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه افزایش ظرفیت برق در استان همدان امری ضروی و لازم است،گفت: جذب سرمایه گذار و تسهیل سرمایه گذاری در استان نیازمند ایجاد زیرساخت‌های مناسب است.
افزایش ظرفیت برق در استان همدان امری ضروری است نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه افزایش ظرفیت برق در استان همدان امری ضروی و لازم است،گفت: جذب سرمایه گذار و تسهیل سرمایه گذاری در استان نیازمند ایجاد زیرساخت‌های مناسب است. https://cdn.icana.ir/d/019/202107109849434172.jpg افزایش,ظرفیت,برق,در,استان,همدان امری,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، احمدحسین فلاحی در بازدید از پست ٢٣٠ کیلو ولت همدان،گفت:افزایش ظرفیت برق در استان همدان امری ضروی و لازم است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: جذب سرمایه گذار و تسهیل سرمایه گذاری در استان نیازمند ایجاد زیر ساخت های مناسب بوده و صنعت آب و برق از زیر ساخت های حیاتی و مهم است.

وی از اضافه شدن پست همدان ٦ به ظرفیت استان خبر داد و گفت: مشکل زمین و مجوزهای لازم حل شده است.

وی با بیان اینکه پست شهید همدانی نیاز به اخذ مجوز زمین و سرمایه گذاری قریب به ٣٠٠ میلیارد تومانی جهت تجهیزات اولیه دارد، یادآور شد: ٦٠٠ میلیارد تومان به منظور تکمیل پروژه نیاز است.

نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت حوزه برق تاکید کرد: مدیران مربوطه در اسرع وقت باید مشکلات مربوط به پست همدانی را حل کنند تا زیر ساخت های لازم جهت سرمایه گذاری هر چه سریعتر تسهیل شود.

حجت الاسلام فلاحی در پایان با اشاره به مشکل آب منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد و شهرک ویان بیان داشت: انتقال پساب نیروگاه مفتح به این مناطق نیاز به سرمایه گذار دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet