ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/08/16 12:14:54
سرویس صحن
عسکری در تذکر شفاهی:

تعلل در معرفی وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس با بیان اینکه با توجه به سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی و آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، تعلل در معرفی وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست، گفت: انتظار می رود دولت تمهیدات لازم را برای کنترل افزایش قیمت ها اتخاذ کند.
تعلل در معرفی وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس با بیان اینکه با توجه به سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی و آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، تعلل در معرفی وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست، گفت: انتظار می رود دولت تمهیدات لازم را برای کنترل افزایش قیمت ها اتخاذ کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202108109244366777.jpg تعلل,در,معرفی,وزیر,آموزش,و,پرورش,به,صلاح,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد عسکری در نشست علنی امروز (یکشنبه 16 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی از حرکت شجاعانه دلاورمردان نیروی دریایی سپاه در مقابل دزدان دریایی آمریکا تقدیر کرد و گفت: اکنون که با واسطه سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی با توجه به تاکید رئیس جمهور در آغاز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها هستیم، تعلل دولت در معرفی وزیر آموزش و پرورش به صلاح نیست و می طلبد رئیس جمهور هر چه سریعتر نسبت به معرفی وزیر پیشنهادی به مجلس اقدام کند.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس یازدهم ادامه داد: بازنشستگان لشگری و کشوری و تامین اجتماعی سال های عمر خود را برای توسعه ایران صرف کرده و امروزه در پیچ و خم زندگی، گرانی و تورم سرسام آور شرمنده خانواده های خود هستند. روا نیست مشکلات این افراد پیگیری نشود و همه دستگاه ها باید در حل مشکلات آنها تلاش کنند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس یازدهم با بیان اینکه کاهش نزولات جوی و خشکسالی های پیاپی در سال های اخیر، تامین آب شرب، کشاورزی و صنعت را با مشکل مواجه کرده است، افزود: می طلبد دولتمردان به ویژه وزیر نیرو تمهیدات لازم را برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی اتخاذ کند.

عسکری با انتقاد از افزایش قیمت ها یادآور شد: گرانی سرسام آور مردم را با مشکلات جدی مواجه کرده و از سویی بیکاری به عنوان یکی از مشکلات جدی جامعه محسوب می شود که انتظار می رود دولت تمهیداتی را برای کنترل گرانی ها اتخاذ کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet