هدر موبایل
1388/09/17 13:57:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی

**تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

 

جاسم ساعدی عضو هیات رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی روز سه‌شنبه تذکرات کتبی نمایندگان را قرائت کرد که به شرح زیر است:

تذکر آقای ترابی نماینده شهرکرد به رئیس جمهور جهت رسیدگی به علت بلاتکلیف ماندن سالن‌های ورزشی مصوب سفر دوم استانی هیات دولت به استان چهارمحال بختیاری.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به رئیس جمهور جهت دستور رسیدگی به عملکرد اداره کل اوقاف استان کرمانشاه در وقف اراضی کشاورزان اسلام آباد غرب به وزیر آموزش و پرورش برای رسیدگی به اخذ غیر قانونی مبالغ مختلف از مردم در مدارس دولتی به بهانه‌های متعدد.

تذکر کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر آموزش و پرورش جهت رسیدگی به صدور بخشنامه اجازه تدریس به مدیران بدون پرداخت حق التدریس به آنها و به وزیر نفت در خصوص لزوم افزایش جایگاه عرضه سوخت CNG در بخش خمام.

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خصوص حمایت مناسب مالی از جهاد دانشگاهی برای تامین حقوق و مزایای همه کارمندان از جمله خبرنگاران ایسنا و به وزیر امور خارجه و فرهنگ و ارشاد اسلامی برای وادار نمودن کشور عربستان به اجرای کامل توافقات دربازگرداندن حجاج ایرانی و اجتناب از اعزام به عمراه آینده در صورت وجود همین شرایط و به رئیس جمهور محترم جهت دستور ابلاغ استمهال وام کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی و سرمازدگی.

تذکر اخوان نماینده تفرش و آشتیان به وزیر راه و ترابری در خصوص لزوم دو خطه نمودن جاده راهجرد - آشتیان.

تذکر فرهمند نماینده مهریز، بافق، ابرکوه به وزیر کشور جهت تسریع در معرفی فرماندار شهرستان مهاباد پس از گذشت 5 ماه.

تذکر بنایی نماینده قم به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در خصوص لزوم رسیدگی جدی به گزارش نادرست هیات پزشکی حج در خصوص پیش بینی ابتلا به بیماری آنفولانزای نوع A و کم کردن سهمیه 40 هزار نفر حجاج ایرانی.

تذکر محمودزاده نماینده مهاباد به رئیس جمهور محترم جهت دستور رسیدگی به علت عدم اجرای مصوبه سفر اول هیات دولت در شهرستان مهاباد و به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تسریع در خروج پادگان شهرستان مهاباد از داخل شهر.

تذکر موسوی جرف، نماینده آبادان به وزیر بهداشت و درمان درخصوص تسریع در تامین اعتبار مصوب سفر دوم هیات دولت در خصوص احداث و تجهیز پایگاه امداد و نجات آبادان.

تذکر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر امور خارجه برای اعلام علت رای ممتنع سه کشور همسایه به موضوع انرژی هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در شورای حکام و به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص لزوم معرفی محصول بانک ملی استان آذربایجان غربی.

 تذکرسلیمی نماینده محلات و دلیجان به وزیر جهاد کشاورزی برای رسیدگی به علت افزایش بی‌رویه قیمت گوش قرمز و سایر انواع لبنیات.

تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر نیرو در خصوص ضرورت رفع مشکلات آب شرب شهرهای لوشان، منجیل، رودبار، رستم آباد، جیرنده همچنین لزوم جابجایی خطوط انتقال برق فشار قوی از داخل حوزه شهری و مناطق مسکونی.

تذکر نصیری نماینده زنجان و طارم به رئیس جمهور در خصوص حفظ حرمت مدیران در جلسات تودیع و معارفه و قدردانی از زحمات مدیرانی که سال‌ها دلسوزانه تلاش نمودند.

تذکر رحیمی نسب نماینده خرم آباد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت لزوم ایجاد پردیس سینمایی در شهرستان خرم آباد با توجه به عدم وجود فضای مناسب سینمایی در استان لرستان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet