شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/08/23 08:10:42
سرویس استان ها
فلاحی:

بسیاری از مشکلات کشور بخاطر مدیریت داخلی کشور است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور بخاطر مدیریت داخلی کشور است،گفت: تعارض منافع و نظارت ها جدی گرفته شود تا نظام شهر و شهرسازی ما سالم و سلامت باشد.
بسیاری از مشکلات کشور بخاطر مدیریت داخلی کشور است نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور بخاطر مدیریت داخلی کشور است،گفت: تعارض منافع و نظارت ها جدی گرفته شود تا نظام شهر و شهرسازی ما سالم و سلامت باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102927370900.jpg بسیاری,از,مشکلات,کشور,بخاطر,مدیریت,داخلی,کشور,,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حجت الاسلام احمد حسین فلاحی در مراسم اعطاء اعتبارنامه های منتخبین نهمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان همدان گفت: نظارت دقیق بر ساختمان  با توجه به ارتباط مستقیم با سلامتی و جان مردم بسیار مهم  است.

نماینده مردم همدان در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعهد در کنار تخصص باعث می‌شود،کارها بهتر پیش برود تصریح کرد: اگر خدا را ناظر بر اعمال خود ببینیم نظارت ما بر امور مربوطه خود ناظر بر رضای خداوند و مردم خواهد بود.

وی با بیان اینکه هرچه دقیق تر نظارت کنیم و مراقب کارها باشیم آرامش مردم بیشتر خواهد شد افزود: باید در کارهایمان همه احساس مسئولیت کنیم تا دغدغه های مردم کمتر شود.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به اینکه درصد کمی از مشکلات کشور ناشی از تحریم هاست تصریح کرد:  بسیاری از مشکلات کشور بخاطر مدیریت داخلی کشور است.

نماینده مردم همدان بیان داشت: در حوزه تنقیح قوانین کمک کار ما باشید.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به لزوم تشکیل شورای هماهنگی دستگاه های نظارتی افزود: دستگاه های نظارتی در خیلی موارد می تواند تسهیل گر باشد. 

وی یادآورشد: برای بهره مندی از تخصص جوانان مهندس ما پیگیر ظرفیت های خارج از کشور در کشورهای حوزه مقاومت هستیم تا بتوانیم دانش خود را  صادر کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet