هدر اصلی
1388/09/17 14:37:00
سرویس صحن
نماینده مردم گرگان تاکید کرد:

آمریکا همواره به دنبال اهداف استکباری خود است

** نماینده گرگان و اق قلا گفت: ‌همه وقت رییس مجلس شورای اسلامی در سفر به استان گلستان صرف شرکت در مراسم‌ها و بازدید از پروژه‌های عمرانی شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،ناصری در نطق میان دستور خود با اشاره به سفر رئیس مجلس به استان گلستان ضمن قدردانی از این سفر  گفت:‌‌ همه نمایندگان استان گلستان، استاندار، مسوولان اجرایی و مردم این استان از رییس مجلس شورای اسلامی برای سفر به استان گلستان سپاسگزارند و امیدوارم ایشان با همان صلابت و جدیتی که در بازدید از پروژه‌ها و طرح های عمرانی در دست اجرا داشت، تمامی توان خود را در جهت همکاری با نمایندگان این استان به منظور رفع مشکلات و محرومیت‌های این استان به کار گیرند تا سایه محرومیت از چهره‌های استان به برکت اجرایی شدن مصوبات سفر  رییس جمهور رخت بربندد.
وی در ادامه با انتقاد از سایت‌هایی که سفر رئیس مجلس به استان گلستان را سفری تفریحی تعبیر کرده بودند تصریح کرد:‌ هر چند این سفر به مذاق برخی از سایتها خوش نیامد و موجب بد اخلاقی های حرفه ایی و درج اخبار کذب مبنی بر سفر تفریحی رئیس مجلس شد؛ ولی ما نمایندگان استان در همه مراحل این سفر حضور داشتیم و  شاهد بودیم  که همه وقت رییس مجلس شورای اسلامی در این سفر صرف شرکت در مراسم‌ها و بازدید از پروژه‌های عمرانی شد؛ لذا شایسته است مسئولان امر با چنین سایتهایی که اخلاق حرفه ایی را رعایت نمی کنند و مغایر فرمایشات مقام عظمای ولایت گام بر می دارند به طرز شایسته ایی با انها برخورد قانونی نمایند.

نماینده گرگان در ادامه با اشاره به روز دانشجو  گفت: روز دانشجو  مصادف با روزی است که با نثار خون پاکشان به همه ما و آیندگان پیام دادند که باید تا پایان جان به دنبال اهداف عالیه اسلام باشیم و هیچ گاه انتظار برخورد مثبت از آمریکا نداشته باشیم، چون مطابق با فرمایش امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی آمریکا شیطان بزرگ است و جز اهداف استکباری به دنبال هدف دیگری نمی‌رود و نمونه این امر را می‌توان در صدور قطعنامه جدید شورای حکام علیه حق مسلم ملت ایران دید.

ناصری همچنین خواستار پیگیری جدی مصوبات دو دوره اول و دوم سفر های استانی در ارتباط با ‌ تسهیلات پتروشیمی، پالایشگاه، زهکشی 280 هزار هکتار اراضی استان، توسعه و پرورش ماهیان خاویاری، منطقه ویژه اقتصادی و تسریع در احداث راه آهن گرگان - مشهد شد.

 همچنین نماینده گرگان و اق قلا با اشاره به کلنگ زنی عملیات اجرایی راه آهن گرگان - مشهد که توسط رییس مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، خواستار تسریع در عملیات اجرایی طرح کمربندی گرگان و سایر آزاد راه‌های استان شد.

ناصری در خاتمه خواستار قرار دادن کشاورزی استان گلستان در اولویت کاری این وزارت خانه و افزایش حمایت‌های جانبی از قبیل سم، کود و بذر کشاورزان شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet