شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/08/24 11:55:28
سرویس اقتصادی
قادری در تشریح نشست کمیسیون ویژه جهش تولید ملی؛

برخی ایرادات شورای نگهبان به طرح تسهیل فضای کسب و کار رفع شد

نایب رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: در نشست کمیسیون با حضور کارشناسان ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس در خصوص طرح تسهیل کسب و کار رفع شد البته جمع‌بندی در مورد یکی از ایرادات به جلسه بعد موکول شد.
برخی ایرادات شورای نگهبان به طرح تسهیل فضای کسب و کار رفع شد نایب رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: در نشست کمیسیون با حضور کارشناسان ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس در خصوص طرح تسهیل کسب و کار رفع شد البته جمع‌بندی در مورد یکی از ایرادات به جلسه بعد موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105218029038.jpg برخی,ایرادات,شورای,نگهبان,به,طرح,تسهیل,فضای,کسب,و,کار,رفع,شد Icana

جعفر قادری نایب رئیس کمیسیون ویژه جهش تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست کمیسیون متبوعش خود گفت: در جلسه امروز کمیسیون ویژه جهش تولید ملی و نظارت بر سیاست‌های اصل 44 رفع ایرادهای شورای نگهبان به طرح تسیهل فضای کسب و کار در دستور کار قرار داشت.

وی ادامه داد: در این جلسه که با حضور طحان نظیف عضو شورای نگهبان، حجه الاسلام والمسلمین قدرتی معاون حقوقی قوه قضائیه، رحیمی وزیر دادگستری و اعضای کمیسیون جهش تولید برگزار شد، تمام ایرادهای شورای نگهبان بجز ایراد مربوط به حذف وکالت بدون آزمون قضات و نمایندگان مورد بررسی قرار گرفت و اصلاح شد.

قادری تصریح کرد: به علت اختلاف نظر کارشناسی که در مورد اصلاح تبصره مربوط به حذف صدور پروانه وکالت بدون آزمون وجود داشت امکان تصمیم گیری در این مورد در این جلسه فراهم نشد و به جلسه آینده موکول شد. 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet