هدر اصلی
1400/09/03 15:18:26
سرویس استان ها
آذری خبر داد

پیگیری برای رفع مشکلات شهرک صنعتی 2 و مسکن مهر قوچان

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس گفت: اخیرا نشست هایی که با معاونین وزیر نیرو و صمت برگزار شد و مقرر گردید تا مشکلات شهرک صنعتی ۲ و مسکن مهر قوچان مرتفع شوند.
پیگیری برای رفع مشکلات شهرک صنعتی 2 و مسکن مهر قوچان نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس گفت: اخیرا نشست هایی که با معاونین وزیر نیرو و صمت برگزار شد و مقرر گردید تا مشکلات شهرک صنعتی 2 و مسکن مهر قوچان مرتفع شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010107227076330.jpg پیگیری,برای,رفع,مشکلات,شهرک,صنعتی,2,و,مسکن,مهر,قوچان Icana

علی آذری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به نشست با معاونین وزیر صمت و مسکن و راه و شهرسازی جهت رفع مشکلات حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: اخیرا جلسه ای  با معاون وزیر مسکن و همچنین معاون وزیر نیرو داشتم که در این نشست مشکلات حوزه انتخابیه مطرح و مقرر شد در جهت حل آنها گامهایی برداشته شود.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس افزود: در نشست با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مباحثی در خصوص احداث پست فوق توزیع شهرک صنعتی 2 قوچان و همچنین تدوین سند راهبردی جهت توسعه این شهرک مطرح گردید که البته قول مساعدی هم در این رابطه داده شده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه به نشست با معاون وزیر مسکن اشاره و بیان کرد: در این نشست نیز راهکاری جهت تامین زمین دولتی و افزودن نام شهرستان قوچان در طرح جهش مسکن بوده است که در حال حاضر عدم زمین دولتی مشکل فعلی به شمار می رود.

وی افزود: همچنین مقرر شد که سهم مجموعه راه و شهرسازی در تکمیل و بهره برداری شبکه فاضلاب شهری مسکن مهر و تصفیه خانه فاضلاب تعیین شود ضمن اینکه برای تامین قیر آسفالت معابر مسکن مهر قوچان نیز پیگیری های لازم صورت گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet