شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/02 10:57:35
سرویس استان ها
شجاعی علی آبادی خبر داد

پیگیری برای حل مشکلات کارگران شرکت مینو

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس گفت: در بازدید اخیر خود از شرکت مینو قول مساعد برای حل مشکلات کارخانه و کارگران داده شد.
پیگیری برای حل مشکلات کارگران شرکت مینو نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس گفت: در بازدید اخیر خود از شرکت مینو قول مساعد برای حل مشکلات کارخانه و کارگران داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103094143900.jpg پیگیری,برای,حل,مشکلات,کارگران,شرکت,مینو Icana

حسن شجاعی علی آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: روز دوشنبه به همراه آقای محبی سرپرست فرمانداری خرم دره، جمعی از مسئولین و معتمدین شهرستان، از شرکت مینو و واحد چاپ و بسته بندی تندیس مینو بازدید کردم و از نزدیک در جریان روند فعالیت کارخانه قرار گرفتم.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس افزود: در این دیدار مشکلات کارگران را استماع و برای رفع مشکل آنها اقدامات لازم صورت گرفته ضمن اینکه مدیرعامل جدید این شرکت قول مساعد برای حل مشکلات کارگران را داده اند.

وی عنوان کرد: همچنین در این بازدید برخی از مشکلات مهم شرکت  از جمله بحث تامین مواد اولیه نیز مطرح گردید که  آمادگی خود را برای پیگیری های لازم جهت حل مشکلات شرکت و کمک  به تامین منافع مردم و کارگران اعلام نمودم.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: در روزهای اخیر نیز که به حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه آمدم از پروژه های عمرانی بازدید داشتم و در جریان روند اقدامات صورت گرفته قرار گرفتم تا پیگیری لازم برای تکمیل شدن هرچه سریع تر آنها صورت بپذیرد؛ ضمنا ملاقات های مردمی را هم همچون ماههای اخیر در دستور کار داشتم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet