ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/02 12:21:09
سرویس استان ها
فلاحی در مسجد ولایت کوی چمران تاکیدکرد:

طرح اقدام راهبردی مجلس کمک کار دولت است

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه تحلیل صحیح از اوضاع کشور و محاسبات درست در تصمیم گیری ها بسیار مهم است،گفت:طرح اقدام راهبردی مجلس کمک کار دولت است.
طرح اقدام راهبردی مجلس کمک کار دولت است نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه تحلیل صحیح از اوضاع کشور و محاسبات درست در تصمیم گیری ها بسیار مهم است،گفت:طرح اقدام راهبردی مجلس کمک کار دولت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202107101909148014.jpg طرح,اقدام,راهبردی,مجلس,کمک,کار,دولت,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حجت الاسلام احمد حسین  فلاحی در نشست بصیرتی به مناسبت هفته بسیج در مسجد ولایت کوی چمران با تبریک هفته بسیج گفت: تحلیل صحیح از اوضاع کشور و محاسبات درست در تصمیم گیری ها بسیار مهم است.

نماینده مردم همدان و فامنین  در  مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: اگر در راه خدا تلاش کنیم خداوند راه را به ما نشان می دهد و از  همین رو رهبری در راه خدا تلاش می کند و خداوند راه ها را باز میکند.

وی افزود: مدیریت امام خامنه ای همان مدیریت امام خمینی (ره) است.

نماینده مردم همدان با بیان اینکه بسیج و تفکر بسیج از ابتکارات امام راحل و از آموزه های دینی ماست افزود: بسیج یک تفکر بین المللی شده است و در کشورهای منطقه شاهد آن هستیم.

حجت الاسلام فلاحی با بیان اینکه هرکجا مشکل و سختی بوده بسیج پای کار مردم بوده است ادامه داد: در شرایط مختلف کشور و در حوادث مختلف مانند سیل و زلزله و کرونا و .... بسیج پای کار مردم بوده است.

وی در رابطه با مذاکرات هسته ای افزود: طرح اقدام راهبردی مجلس کمک کار دولت است تا در عرصه مذاکرات دست برتر باشد.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به سخن رهبری که فرمودن مجلس پرتلاش و پرتوان کار کرده است اما کافی نیست، بیان داشت: اگر قوای سه گانه شبانه و روز هم در تلاش باشند بازهم کم است.

نماینده مردم همدان گفت: مجلس شکایات از دولت قبل و شخص اقای روحانی را به قوه قضاییه ارجاع داده است.

حجت الاسلام فلاحی با اشاره به تخلفات برخی مدیران افزود: نباید از متخلفین حمایت کرد و باید متخلفین برکنار شوند.

وی بابیان اینکه برخی مدیران با ٣٩ سال کار بازهم قدرت را راه نمی کنند، ادامه داد:بنده در راه مبارزه با فساد کوتاه نخواهم آمد و چهارسال نمایندگی خود را در راه مبارزه با فساد هزینه خواهم کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس یادآورشد: اموال مسئولین از من نماینده تا همه مسئولین باید ثبت شود و پس از پایان مسئولیت کنترل شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet