هدر اصلی
1400/09/03 15:01:54
سرویس بین الملل
با حضور نایب رئیس مجلس:

هیات پارلمانی ایران در یکصد و چهل و سومین اجلاس بین المجالس جهانی حاضر می‌شود

نایب رییس قوه مقننه به همراه هیات پارلمانی به منظور شرکت در یکصد و چهل و سومین اجلاس بین المجالس جهانی IPU، عازم اسپانیا می شود.
هیات پارلمانی ایران در یکصد و چهل و سومین اجلاس بین المجالس جهانی حاضر می‌شود نایب رییس قوه مقننه به همراه هیات پارلمانی به منظور شرکت در یکصد و چهل و سومین اجلاس بین المجالس جهانی IPU، عازم اسپانیا می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101348188481.jpg هیات,پارلمانی,ایران,در,یکصد,و,چهل,و,سومین,اجلاس,بین,المجالس,جهانی,حاضر,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی نیک زادثمرین به منظور شرکت در یک صدو چهل و سومین اجلاس اتحادیه بین‌المجالس جهانی IPU عازم اسپانیا می‌شود.

بر اساس این گزارش، یکصد و چهل و سومین اجلاس بین المجالس جهانی IPU( مادرید- 5 الی 9 آذر ماه 1400) با موضوع عمومی "اقدامات پارلمانی جهت ترویج وگسترش دموکراسی" برگزار می‌گردد.

نمایندگان اعزامی علاوه بر شرکت در مجمع عمومی و شورای بین‌المجالس، در چهار کمیته دائمی نیز حضور خواهند یافت. در همین راستا کمیته دموکراسی و حقوق بشر در مورد موضوع قانونگذاری در سراسر جهان برای مبارزه با استثمار و سوء استفاده جنسی آنلاین از کودکان و سه کمیته دائمی دیگر جلسات استماع و میزگردهایی را برگزار خواهند کرد که در مجمع یکصد و چهل و دومین IPU تصویب شده است.

هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی ایران شامل علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، احمد نادری ، رحیم زارع و مرتضی آقا تهرانی رئیس و اعضای اتحادیه بین المجالس جهانی مجلس شورای اسلامی است./

 

اخبار، گزارش های مکتوب و تصویری این سفر را  ایـنـجـا ببینید.

 

نماد دست

 

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet