ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1400/09/03 11:37:23
سرویس استان ها
دنیا مالی با حضور در اردوی تیم ملی جودوی نوجوانان ایران در منطقه آزاد انزلی :

جودوی ایران در مجامع بین المللی مطرح است

نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه سطح جودوی ایران در مجامع بین المللی به نحو مطلوب مطرح است،گفت: ورزشکار جودو اخلاق مدار است و هیچ وقت از توانمندی هایش بر علیه مردم استفاده نخواهد کرد.
جودوی ایران در مجامع بین المللی مطرح است نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه سطح جودوی ایران در مجامع بین المللی به نحو مطلوب مطرح است،گفت: ورزشکار جودو اخلاق مدار است و هیچ وقت از توانمندی هایش بر علیه مردم استفاده نخواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg جودوی,ایران,در,مجامع,بین,المللی مطرح,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی با حضور در اردوی تیم ملی جودوی نوجوانان ایران در منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: سطح جودوی ایران  در حد مجامع بین المللی  به نحو مطلوب مطرح است.

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای جودوی کشورمان آرزوی موفقیت دارم و سطح این ورزش در کشورمان فراتر از حضور در رقابت های آسیایی است و امیدوارم روزی مدال آوران این ورزش را در سطح مجامع جهانی ببینیم.

 دنیامالی با اشاره بر خصلت پهلوانی ورزش جودو افزود: ورزشکار جودو اخلاق مدار است و هیچوقت از توانمندی هایش بر علیه مردم استفاده نخواهد کرد و همین سبب روح بزرگ این ورزش است.

 وی همچنین جودو را ورزشی پر از اخلاص دانست و یادآورشد؛ این ورزش در کنار ورزش کشتی منش پهلوانی دارد و پهلوان پرور است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet