خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1400/09/03 14:56:15
سرویس فرهنگی
کریمی:

سوابق تدریس و مدیریتی نوری در آموزش و پرورش از وی گزینه‌ای شایسته ساخته است

نماینده مردم اراک در مجلس ضمن برشمردن سوابق تدریس و مدیریتی نوری گزینه تصدی وزارت آموزش و پرورش، او را فردی شایسته برای وزارت آموزش و پرورش دانست.
سوابق تدریس و مدیریتی نوری در آموزش و پرورش از وی گزینه‌ای شایسته ساخته است نماینده مردم اراک در مجلس ضمن برشمردن سوابق تدریس و مدیریتی نوری گزینه تصدی وزارت آموزش و پرورش، او را فردی شایسته برای وزارت آموزش و پرورش دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202110103857389779.jpg سوابق,تدریس,و,مدیریتی,نوری,در,آموزش,و,پرورش,از,وی,گزینه‌ای,شایسته,ساخته,است Icana

علی اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت آموزش و پرورش، گفت:  آقای یوسف نوری می‌تواند گزینه مناسبی برای وزارت آموزش و پرورش باشد چراکه با عنایت به سوابق حضور وی در دفاع مقدس و حضور فعال در صحنه جهاد و همچنین سوابق طولانی مدت آقای نوری در عرصه‌های مختلف در آموزش و پرورش کشور وی شایستگی پذیرش این مسئولیت را دارد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: سابقه قابل توجه تدریس در مدارس، برخورداری از سوابق مدیریتی در استان ایلام و استان تهران و همچنین برخورداری از سوابق مدیریتی در ستاد وزارت آموزش و پرورش در سمت‌های مختلف و نیز سوابق اجرایی و شغلی ایشان در خارج از وزارت آموزش و پرورش در مجموع از وی گزینه‌ای مطلوب و مناسب برای وزارت آموزش و پرورش ساخته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن اضافه کرد: امیدواریم با توجه به فضای مثبت موجود در مجلس شورای اسلامی در مورد آقای نوری، با رأی قاطع نمایندگان مجلس در هفته آینده ، تکلیف وزیر آموزش و پرورش هم مشخص شود و دوره سرپرستی در این وزارتخانه خاتمه یابد و هر چه سریعتر وزیر جدید آموزش و پرورش مستقر شود و بتو�%

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet