هدر اصلی
1400/09/03 15:17:52
سرویس استان ها
مقصودی خبر داد

تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان های بروجرد و اشترینان/ پیگیر حل مشکل اینترنت برخی از روستاهای حوزه انتخابیه

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: اخیرا در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین معاون اجرایی رئیس جمهور بر حل مشکلات حوزه انتخابیه به ویژه ایجاداشتغال پایدار در منطقه تاکید داشتم که قول هایی در این رابطه داده شد.
تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان های بروجرد و اشترینان/ پیگیر حل مشکل اینترنت برخی از روستاهای حوزه انتخابیه نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: اخیرا در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین معاون اجرایی رئیس جمهور بر حل مشکلات حوزه انتخابیه به ویژه ایجاداشتغال پایدار در منطقه تاکید داشتم که قول هایی در این رابطه داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102107670078658.jpg تلاش,برای,ایجاد,اشتغال,پایدار,در,شهرستان,های,بروجرد,و,اشترینان/,پیگیر,حل,مشکل,اینترنت,برخی,از,روستاهای,حوزه,انتخابیه Icana

فاطمه مقصودی در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته برای حل مشکلات حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر جلسه ای با وزیر پیشنهادی وزیر آموزش و پرورش داشتم که در این دیدار کلیات برنامه های ایشان مورد بررسی قرار گرفت.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس افزود: در این نشست از برنامه های پیشنهادی  وزیر پیشنهادی اعلام حمایت نمودم و در این نشست مطرح نمودم که تکریم جامعه معظم فرهنگیان ضروری است.

این نماینده مردم در مجلس به دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره و عنوان کرد: در ادامه پیگیری ها برای حل مشکلات حوزه انتخابیه  با آقای عبدالملکی جلسه ای برگزار شد که در این نشست پیگیر مطالبات شهرستان های بروجرد و اشترینان به ویژه حوزه اشتغال شدم.

وی افزود: در این جلسه ظرفیت های بالای حوزه انتخابیه را مطرح کردم و مطالبه جدی برای ایجاد اشتغال پایدار در منطقه را خواستار بودم.

مقصودی به دیگر نشست خود که با معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار شد، اشاره کرد و گفت: در این نشست نیز پیگیر مطالبات مردم حوزه انتخابیه بودم و البته  ایجاد ظرفیت های جدید در راستای  توسعه اشتغال جوانان را مطرح نمودم که قول هایی در این رابطه داده شده است.

دیدار با اهالی روستاهای حوزه انتخابیه

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان بیان کرد: دیدار با اهالی روستای چپدر با همراهی مسئولین ادارات شهرستان جهت پیگیری مشکلات مردم عزیز این منطقه را در روزهای اخیر در دستور کار داشتم و در این جلسه مقرر گردید که طی مدت یک هفته مشکل آب این روستا حل شود همچنین این روستا و روستاهای اطراف با نصب دکل مخابراتی جدید که طرح مطالعاتی آن به زودی آغاز خواهد شد  تحت پوشش اینترنت پر سرعت قرار خواهند گرفت  و  البته بررسی تکمیل طرح هادی این روستا هم در دستور کار قرارمی گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet