هدر اصلی
1400/09/03 15:52:03
سرویس استان ها
زندیان خبر داد

قول مساعد مدیران عامل بانک ها و صندوق کارآفرینی جهت برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی بیجار

نماینده مردم بیجار گفت: مدیران عامل بانک ها و صندوق کارآفرینی استان کردستان جهت برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان بیجار قول مساعد داده اند.
قول مساعد مدیران عامل بانک ها و صندوق کارآفرینی جهت برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی بیجار نماینده مردم بیجار گفت: مدیران عامل بانک ها و صندوق کارآفرینی استان کردستان جهت برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان بیجار قول مساعد داده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202106102724536941.jpg قول,مساعد,مدیران,عامل,بانک,ها,و,صندوق,کارآفرینی,جهت,برطرف,کردن,مشکلات,واحدهای,تولیدی,بیجار Icana

علیرضا زندیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: در روزهای اخیر از پروژه های عمرانی و در دست ساخت بازدید داشتم که پیگیر حل مشکلات آنها نیز شدم.

نماینده مردم بیجار در مجلس افزود: از برخی روستاهای حوزه انتخابیه نیز بازدید و سرکشی کردم و از نزدیک به گفت و گو با مردم روستاها پرداختم تا در جریان مشکلات آنها قرار بگیرم و گام هایی جهت حل مسائل و موضوعات اهالی منطقه بردارم.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: روستای داداش کندی خواستار ایجاد پوشش کانال کشاورزی، حل مشکلات خوابگاه دآنش آموزی یاسوکند و همچنین مدرسه ابتدایی روستا شدند که برای مرتفع کردن این موضوعات با مقامات مربوطه صحبت هایی شده است.

زندیان به برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بیجار اشاره و عنوان کرد: در این جلسه مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند تا موضوعات و مسائل تولیدکنندگان و صاحبان واحدهای تولیدی،مشکلات و درخواست های آنها را استماع و درصدد حل آنها برآیند.

زندیان افزود: در شرایط کنونی کشور، داشتن روحیه جهادی یکی از شروط اصلی در رفع موانع بخش تولید محسوب می شود و قطعا اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به بهترین شکل و به نفع تولید کننده ها و حمایت از بخش خصوصی باید مورد تاکید مسئولان قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: با توجه به وضعیت شهرستان و وجود آمار بالای بیکاری،حل دغدغه صاحبان واحدهای تولیدی و خدماتی کمک شایانی به رشد اقتصاد،اشتغال و تولید به شمار می آید که در  این جلسه با تصمیمات اخذ شده، مدیران عامل بانک ها و صندوق کارآفرینی استان جهت برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی،همکاری و حمایت خود را اعلام نمودند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet