هدر اصلی
1400/09/03 15:50:20
سرویس استان ها
نماینده تبریز:

مشکلات حاشیه تبریز خواب را از ما گرفته است

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه مشکلات حاشیه‌ای تبریز بسیار عدیده بوده و نیاز به راهکار دارد، گفت: مشکلات حاشیه این شهر خواب را از ما گرفته است.
مشکلات حاشیه تبریز خواب را از ما گرفته است نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه مشکلات حاشیه‌ای تبریز بسیار عدیده بوده و نیاز به راهکار دارد، گفت: مشکلات حاشیه این شهر خواب را از ما گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107707148665.jpg مشکلات,حاشیه,تبریز,خواب,را,از,ما,گرفته,است Icana

علیرضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور در نشست شورای شهر تبریز، اظهار کرد: در این نشست درباره مشکلات حاشیه‌ای تبریز مباحث مهمی مطرح شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ما باید به دنبال حق شهر تبریز باشیم، تصریح کرد: در این جلسه عنوان کردم که شبی نیست که من بخاطر مشکلات حاشیه شهر تبریز راحت بخوابم.

وی تصریح کرد: هرکس در تبریز مسئول می‌شود باید پیشینه و تاریخ این شهر را مرور کند تا بداند در چه شهر  با ارزشی مسئولیت گرفته است؛ با وجود اینکه آذربایجان امروز در عرصه سیاست آذربایجان نقش دارد اما در عرصه توسعه نقشی ندارد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: سرمایه گذاری در استان در بخش‌های مختلف باید توسعه یابد و اجازه داد سرمایه‌گذاران در استان فعالیت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet