هدر اصلی
1400/09/03 16:18:37
سرویس فرهنگی
ابتدای هفته آینده صورت می گیرد؛

بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دستور کار کمیسیون آموزش

اعضای کمیسیون آموزش در هفته جاری طی ۳ روز نشست تخصصی برگزار می کنند که نخستین دستور کار آنها بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش است.
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دستور کار کمیسیون آموزش اعضای کمیسیون آموزش در هفته جاری طی 3 روز نشست تخصصی برگزار می کنند که نخستین دستور کار آنها بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg بررسی,صلاحیت,وزیر,پیشنهادی,آموزش,و,پرورش,در,دستور,کار,کمیسیون,آموزش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری هفته آینده در روزهای شنبه، یکشنبه و سه شنبه (6 تا 9 آذرماه) نشست تخصصی خواهند داشت و در روز شنبه بررسی صلاحیت، انطباق مدارک سوابق و برنامه های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش را در دستور کار خود دارند. 

در روز یکشنبه نیز ادامه بررسی طرح اجرای اصل پانزدهم (15) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (تدریس زبانهای محلی و قومی در مدارس و دانشگاههای کشور) در دستور کار کمیسیون است.

همچنین در ادامه انتخاب 8 نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک طرح تاسیس صندوق های ذخیره دانشگاهیان وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی را بررسی خواهند کرد. 

در روز سه شنبه نیز ادامه بررسی شور دوم طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی و همچنین ارائه گزارش اقدامات انجام شده توسط روسای سازمان های بسیج اساتید، بسیج دانش آموزی و بسیج علمی و پژوهشی به کمیسیون به مناسبت هفته بسیج در برنامه کمیسیون آموزش قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet