خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/06 13:24:19
سرویس استان ها
دنیا مالی در جلسه با مدیران شرکت آریا بنادر تاکیدکرد:

رعایت حقوق کارگران در اولویت قرار بگیرد

نماینده مردم انزلی در مجلس بابیان اینکه رعایت حقوق کارگران و نهایت دستمزد آنها باید اولویت داشته باشد،گفت: بندر نقش مهمی در اقتصاد مردم شهر انزلی ایفا می‌کند.
رعایت حقوق کارگران در اولویت قرار بگیرد نماینده مردم انزلی در مجلس بابیان اینکه رعایت حقوق کارگران و نهایت دستمزد آنها باید اولویت داشته باشد،گفت: بندر نقش مهمی در اقتصاد مردم شهر انزلی ایفا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg رعایت,حقوق,کارگران,در,اولویت,قرار,بگیرد Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی، در جلسه با مدیران شرکت آریا بنادر بر بررسی هرچه سریع تر احقاق حقوق پرسنل و کارگران و کمک به تجهیز این شرکت به دستگاه‌های جدید و بروز تخلیه و بارگیری تاکید کرد.

نماینده مردم انزلی در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرکت بزرگی همانند آریا بنادر رعایت حقوق پرسنل و کارگران و رعایت نهایت دستمزد آنها باید اولویت داشته باشد.

 دنیامالی همچنین باید برای تجهیز ادوات جدید در این شرکت نگاه ویژه ای داشت و افزود: تجهیزات خوبی به مجموعه اضافه شده که باید این روند ادامه و رویه مثبت ادامه پیدا کند.

دنیامالی رفع موانع در اپراتور بندر را گامی مهم دانست  تصریح کرد: باید رویه نادرستی که سبب مشکل می شود بر طرف شده و سعی در رفع و گذر از موانع داشته باشیم که حل مشکلات تک اپراتور بندر باید در دستور کار باشد.

وی همچنین بر تجهیز این شرکت به دستگاه‌ها و ادوات جدید تخلیه و بارگیری اشاره کرد و  یادآورشد: دو دستگاه کامبیر و ریچ استاکری که به این مجموعه اضافه شده در توان و سرعت تخلیه و بارگیری بسیار مهم است و باید روند تجهیز ادامه داشته باشد تا بتوانیم به رشد روند تخلیه و بارگیری در بندرانزلی کمک کنیم چون همه ما می دانیم که بندر نقش مهمی در اقتصاد مردم شهر انزلی ایفا میکند و هرچه قدر به توان این مجموعه و شرکت های پیمانکار این مجموعه اضافه شود سود حاصل از آن به مردم شهر باز خواهد گشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet