شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/08 14:36:46
سرویس استان ها
سیاهکلی در نشست هم اندیشی مدیران، نمایندگان ادوار و معتمدین قزوین:

خدمت محوری می‌تواند باعث رضایت مندی مردم شود

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس در اولین نشست هم اندیشی مدیران، نمایندگان ادوار و معتمدین قزوین گفت: خدمت محوری می‌تواند باعث رضایت مندی مردم شود.
خدمت محوری می‌تواند باعث رضایت مندی مردم شود نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس در اولین نشست هم اندیشی مدیران، نمایندگان ادوار و معتمدین قزوین گفت: خدمت محوری می‌تواند باعث رضایت مندی مردم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100522525459.jpg خدمت,محوری,می‌تواند,باعث,رضایت,مندی,مردم,شود Icana

به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، لطف‌اله سیاه‌کلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک و عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در اولین نشست هم اندیشی مدیران، نمایندگان ادوار و معتمدین قزوین حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست ضمن تاکید بر رضایت مندی مردم گفت: اگر مسئولین عزم کار داشته باشند، دشمنان از ایجاد هرگونه تنش از قبیل کم آبی، فضای مجازی و.. به نا امیدی خواهند رسید زیرا اساس نظام اسلامی بر پایه مردم سالاری نهادینه شده و خدمت به مردم به عنوان یک اصل مهم در جمهوری اسلامی، رضایت مندی را در پی خواهد داشت.

وی افزود: راه برون رفت از این مشکلات افزایش رضایت مندی مردم است زیرا ما راه حل دیگری برای مقابله با دشمنان نداریم. ما باید رضایت مندی مردم را افزایش دهیم تا نظام اسلامی بتواند مثل گذشته با قدرت به مقابله با دشمنان خود بپردازد.

سیاهکلی با اشاره بر اینکه خدمت محوری می‌تواند باعث رضایت مندی مردم شود، بیان کرد: در ارائه خدمت نباید ممیزی داشته باشیم و هرگونه نگاه جناحی در جهت خدمت به مردم شایسته نیست زیرا شهروند نظام اسلامی هر شخصی که باشد قابل احترام است، مخصوصا در نهاد عمومی مثل شهرداری که این نهاد با توجه به ماهیت آن که به عنوان نماینده ای از طرف مردم به ارائه خدمت می پردازد.

وی ادامه داد: با توجه به دیدگاه گذشته مردم که شهرداری ها را جزو ادارات دولتی در نظر می گیرند گرچه شهرداری نهاد عمومی غیر دولتی است اما اگر مردم نارضایی از خدمات شهرداری بینند آن را به حساب نظام اسلامی تعریف می کنند بنابراین هر چه مجموعه مدیریت شهری در جهت خدمت رسانی به مردم بهتر عمل کنند باعث جلب رضایت مردم و اعتماد به نظام خواهد شد.

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس ضمن تشکر از شورای شهر قزوین بابت انتخاب آقای صباغی به عنوان شهردار قزوین گفت: شهر قزوین از دیر باز شهری مذهبی و با مردمی متدین بوده و نیازمند مدیریت شخصیتی است که شناخت خوبی از شهر قزوین و درک مسائل آن در حوزه های فرهنگی،اجتماعی و عمرانی داشته باشد که خوشبختانه با انتخاب یک انسان انقلابی،فعال،کاربلد و مجاهد مثل مهندس صباغی ما اطمینان داریم که کارهای اجرایی در شهرداری با قدرت و کیفیت خوب انجام خواهد شد.

وی گفت:ما هم نمایندگان مردم وظیفه داریم درخواست ها و مطالبات قابل انجام از طرف شهردار و شورای شهر را در دستور کار قرار دهیم و در جهت کمک به شهردار و مجموعه شهری قدم برداریم.

سیاهکلی در پایان این نشست اظهار کرد: تشکیل این گونه جلسات هم اندیشی و استفاده از تجربیات مدیران، مسئولین ادوار و معتمدین شهر قزوین در راستای افزایش وحدت بین جناح ها و هم افزایی و مشورت پیرامون بررسی و ارائه راهکار به منظور حل معضلات شهری اقدام ارزشمندی است که از شهردار محترم و شورای شهر قزوین تشکر می کنیم.

وی افزود:خوشبختانه با وحدتی بین نمایندگان،استاندار و مجموعه شهرداری برقرار است شرایط کار به بهترین شکل فراهم است و واقعا هیچ گونه بهانه ای برای کم‌ کاری در استان وجود ندارد و امیدواریم بتوانیم با کمک مسئولین در جهت رفع مشکلات مردم و رضایت آن ها تلاش کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet