شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1400/09/07 10:25:10
سرویس استان ها
آقاجری در تشریح  بازدید از کمیته امداد امام خمینی(ره) بندر ماهشهر تاکید کرد:

ساماندهی کمک‌های مستمر به بیماران صعب‌العلاج

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه خیرین همواره نقش اساسی در کمک به نیازمندان ایفا کرده‌اند،گفت: ساماندهی کمک‌های مستمر به بیماران صعب‌العلاج در دستور کار قرار بگیرد.
ساماندهی کمک‌های مستمر به بیماران صعب‌العلاج نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس با بیان اینکه خیرین همواره نقش اساسی در کمک به نیازمندان ایفا کرده‌اند،گفت: ساماندهی کمک‌های مستمر به بیماران صعب‌العلاج در دستور کار قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008102541736657.jpg ساماندهی,کمک‌های,مستمر,به,بیماران,صعب‌العلاج Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب آقاجری در تشریح بازدید ازکمیته امداد امام خمینی(ره) بندر ماهشهر،گفت: مواردی نظیر اشتغال، مسکن، تامین وسایل گرمایشی مددجویان و ساماندهی کمک‌های مستمر به بیماران صعب‌العلاج زیر پوشش کمیته امداد در این نشست مطرح شد.

 نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام‌خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینجانب  با حضور در اداره کمیته امداد خمینی(ره) بندر ماهشهر، با علی روشن رییس، جمعی از کارکنان و مددجویان این اداره دیدار و گفت‌وگو کرد.

 وی ادامه داد: در این بازدید ابتدا علی روشن رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بندر ماهشهر گزارشی در خصوص عملکرد این اداره و نحوه خدمات به مددجویان ارائه کرد.

 آقاجری در این بازدید ضمن قدردانی از کارکنان کمیته امداد بندر ماهشهر گفت: خیرین همواره نقش اساسی در کمک به نیازمندان را ایفا کرده‌اند و با توجه به مشکلات معیشتی، یاور کمیته امداد بوده‌اند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: کمیته امداد بندر ماهشهر در زمینه اشتغال‌ مددجویان عملکرد مثبتی داشته اما نیاز است تلاش بیشتری برای ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان انجام شود.

 وی یادآورشد: در پایان این نشست پیگیری‌هایی برای تامین تعدادی وسیله گرمایشی و حمایت از بیماران صعب‌العلاج زیر پوشش کمیته امداد به عمل آمد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet